Elite 4.Sezon Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Elite 4.sezon yorum, ekşi, dizi yorumları, ne zaman, 1.bölüm, fragmanı, 1.bölüm izle, ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, olacak mı, gelecek mi, Netflix gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Elite 4.Sezon Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Elite 4.sezon yorum, ekşi, dizi yorumları, ne zaman, 1.bölüm, fragmanı, 1.bölüm izle, ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, olacak mı, gelecek mi, Netflix gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Netflix’in en gözde dizilerinden biri olan Elite yeni sezon sonunda yayınlandı. Yeni sezonunda kadrosunda köklü bir değişikliğe giden dizi yeni sezonunda izleyenlerini büyük çoğunlukta mutlu etmeyi başardı. Peki 4.sezon izleyenleri dizi hakkında neler söyledi? Hiç vakit kaybetmeden Elite 4.sezon yorum ve sosyal medya tepkilerine göz atalım.

Elite Dizi konusu

Dizinin konusu, ülkenin en seçkin okuluna gitmeye hak kazanan işçi sınıfından üç gencin hikayesini konu ediyor. Las Encinas, İspanya’nın en seçkin okullarından biridir. Ülkede yaşanan bir deprem pek çok okulun yıkılmasına neden olur. Açıkta kalan çocuklar bölgedeki diğer okullara dağıtılmaya başlayınca, işçi sınıfı ailelerden gelen üç çocuk da Las Encinas’a kabul edilir. Gençler başlarda bu durumu büyük bir şans olarak görür. Ancak çok geçmeden yanıldıklarını anlarlar. Kaybedecek hiçbir şeyi olmayan üç genç ile her şeye sahip olan okulun zengin öğrencileri arasında büyük bir çatışma başlar. Sınıf arkadaşlarından birinin ölü bulunması ise ortamı iyice karıştırır. Polis tüm öğrencileri sorgudan geçirir. Peki suçlu ya da suçlular kimdir?

Elite 4.Sezon Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Elite 4.Sezon Yorum / Ekşi Sözlük

 1. sezon fragmanına bakılırsa geyiğin dozunu arttırmış olan dizi. yeter amk ya yeter bu ne!
 • rabbim kolla bizi

elite’ten sefiller’e dönmüş dizi.

 • sulfurik asitte kurbagalama yuzen dayi

carla yoksa boşuna izlemeyeyim dediğim seks dizisi. duvarlardan bile seks akıyor adeta. ne zaman bir bölümünü izlesem sevisesim geliyor. her oyuncu ayrı bir seks. omar ve genç demirtaş hariç tabi. omar tipini sikeyim hahah her seferinde kahkaha atıyorum tipine.

meşaz atın carla var mı ?

carla yokmuş. ama carla ile samuelin short stories diye bir şeyi varmış. kaçak yollarla izleyebilirsiniz. 4. sezona başlamadan izleyiniz.

 • dusakabinn

yeni sezon gelmiş de kimse geri gelmemiş bu nasıl kadro.

 • spykinqer61

ay kimse alınmasın gücenmesin ama bok gibi dizi ya . böyle saçmasapan dizileri devam ettiren netflix potansiyeli olan güzel dizileri devam ettirmiyor. nasıl bir algoritmaları var anlamış değilim .

 • cahildimkiben
 1. sezonuyla geri dönmüş olan dizi. ve her zamanki gibi leş asjhadsd
  ve evet gene bir olay var.
 • devilsama
 1. sezonu netflix’e düşmüştür. hayırlı olsun. hepiniz izlemeyin lan sonra gay olduk diye ağlıyorsunuz
 • weparty

omar sahnelerini atla butonu eklemesi gereken dizi. sürekli kendimi aşiret dizisi izliyor gibi hissediyorum, arkaya zılgıt verseler sırıtmaz.

 • portovezik
 1. sezonunu tamamen izlemiş olduğum dizi. bol spoiler’lı inceleme ve yorumumu henüz izlemeyenler okumasın. *
 • cecaus

Elite 5.sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix

Carla Diaz Kimdir? Elite dizisi Ari kim?

Andrés Velencoso Kimdir? Elite Dizisi Armando

Manu Rios Kimdir? Elite Patrick Blanco

Carla Diaz Kimdir? Elite dizisi Ari kim?

Elite Öyküler Dizi | Konusu | Oyuncuları | Bölümleri | Netflix

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.