Elite 7.sezon olacak mı? Ne zaman? Netflix

17.11.2022
Elite 7.sezon olacak mı? Ne zaman? Netflix

Elite 7.sezon ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, ekşi, incelemesi, imdb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Elite 7.sezon hakkında

İlk olarak 5 Ekim 2018‘de Netflix tarafından yayınlanmaya başlayan Netflix İspanya yapımı gençlik, suç ve dram dizisidir. Carlos Monte ve Darío Madrona tarafından yaratılan yapım, Netflix’in son dönemde en çok izlenmeye ulaşan dizilerinden biri olmayı başarmıştı.

Dizinin oyuncu kadrosunda İtzan Escamilla, Danna Paola, Ester Exposito, Mina El Hammani ve Aron Piper gibi isimler yer alıyor. Ancak dizinin 4.sezonunda Ester Exposito, Danna Paola, Mina El Hammani ve Alvaro Rico gibi isimler yer almamıştı.

Yapım IMDb‘de 78 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 7,4‘lük puana sahip oldu.

17 Kasım 2022’de yayınlanan 6.sezonunu izleyen seyircilerin aklındaki soru ise Elite 7.sezon olacak mı? Ne zaman yayınlanacak? soruları oldu.

Elite dizi konusu

Dizinin konusu, ülkenin en seçkin okuluna gitmeye hak kazanan işçi sınıfından üç gencin hikayesini konu ediyor. Las Encinas, İspanya’nın en seçkin okullarından biridir. Ülkede yaşanan bir deprem pek çok okulun yıkılmasına neden olur. Açıkta kalan çocuklar bölgedeki diğer okullara dağıtılmaya başlayınca, işçi sınıfı ailelerden gelen üç çocuk da Las Encinas’a kabul edilir. Gençler başlarda bu durumu büyük bir şans olarak görür. Ancak çok geçmeden yanıldıklarını anlarlar. Kaybedecek hiçbir şeyi olmayan üç genç ile her şeye sahip olan okulun zengin öğrencileri arasında büyük bir çatışma başlar. Sınıf arkadaşlarından birinin ölü bulunması ise ortamı iyice karıştırır. Polis tüm öğrencileri sorgudan geçirir. Peki suçlu ya da suçlular kimdir?

Elite oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda İtzan Escamilla, Aron Piper, Miguel Bernardeau, Claudia Salas ve Omar Ayuso gibi isimler yer alıyor.

İtzan Escamilla – Samuel
Danna Paola – Lu
Ester Exposito – Carla
Aron Piper – Ander
Miguel Bernardeau – Guzman
Mina El Hammani – Nadia
Gabriel Lopez – Valerio
Maria Pedraza – Marina
Miguel Herran – Christian
Jaime Lorente – Nano
Claudia Salas – Rebeca
Alvaro Rico – Polo
Omar Ayuso – Omar
Leïti Sène –
Sergio Momo –
Carla Díaz – Ari
Martina Cariddi – Mencia
Manu Ríos – Patrick Blanco
Pol Granch –
Andrés Velencoso – Armando
Diego Martín –

Elite 7.sezon ne zaman çıkacak?

Dizi, 6.sezonla birlikte 7.sezonu için de Netflix’ten onayı almıştı. Dizinin 7.sezonunun 2023 yılının yaz aylarına doğru yayında olması bekleniyor.

Fragmanı

YORUMLAR