Eltilerin Savaşı Film | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

06.07.2020
Eltilerin Savaşı Film | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Eltilerin Savaşı filmi, konusu, oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı, Netflix top 10, incelemesi, yorumları, Fatih kim, Sultan kim, Gizem kim, Selim kim fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorum güncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

Türk yapımı olan film 31 Ocak 2020’de sinemalarda vizyona girdi. Yönetmenliğini Onur Bilgetay’ın yaptığı filmin senaryosunu ise daha önce Deliha serisini yazan Gupse Özay kaleme aldı. Yapımcılığını Muzaffer Yıldırım’ın yaptığı film Nulook tarafından hazırlandı. Komedi türündeki yerli filmin başrollerinde Gupse Özay, Merve Dizdar, Uraz Kaygılaroğlu ve Ferit Aktuğ yer alıyor. Filmin müziklerini ise Mutlu ol Yeter dizisinden tanıdığımız Barış Diri hazırladı. Film İMDb’de 5,9’luk puana sahip oldu. Film 3 Temmuz 2020’de Netflix’te yayınlandı ve kısa sürede Netflix Top 10’a yer almayı başardı.

Eltilerin Savaşı konusu

Aynı apartmanda oturan Sultan ve Gizem adlı iki eltinin tatlı atışmaları sosyal medya düşkünlükleriyle birleşince aralarında bol maceralı ve heyecanlı bir rekabet başlar. Eltilerin Savaşı, iki elti olan Sultan ve Gizem arasında yaşanan tatlı çekişmelere, bitmek bilmeyen rekabete odaklanıyor. Gizem ve Sultan elti olan iki genç kadındır. İkili arasında yaşanan ufak atışmalar bir süre sonra yerini tatlı bir rekabete bırakır. Birbirlerinin yaptıklarından geri kalmayan eltiler, kendilerini eğlenceli bir savaşın içinde bulur. Kardeş olan Selim ve Fatih de bir süre sonra eşleri arasında yaşanan bu rekabet rüzgarına kapılır. Sosyal medyaya düşkünlükleri ile bilinen Gizem ve Sultan’ın evlilik hayatlarına odaklanılan filmde, iki eltinin yarış içindeyken Selim ve Fatih’i nasıl etkiledikleri de gözler önüne seriliyor.

Eltilerin Savaşı oyuncuları ve karakterleri

Gupse Özay – Sultan
Merve Dizdar – Gizem
Ferit Aktuğ – Selim
Uraz Kaygılaroğlu – Fatih
Füsun Demirel
Ali İpin
Hülya Duyar
Kubilay Tunçer

Eltiler Savaşı fragmanı

Film yorumları

ilk 20 dakikasını izledim, bana çok abartılı ve zorlama geldi, gerisini izleyesim gelmedi, seveni beğeneni olacaktır ama görümce filminde, deliha filminde ne gördüyseniz daha fazlasını vaat etmiyor.

  • tspark98 – Ekşi Sözlük

bir ara her reklam panosunda afişleri olan filmdi. afişten bile ne kadar yapmacik ve abartı bir film olduğu belli oluyordu

  • abi arabayi vermem lazim – Ekşi Sözlük

gerçeklikten uzak karakterler ve absürt bir komedi. gupse özay çok başarılı. hoş vakit geçirten bir film. devamı gelecek gibi gözüküyor. ayrıca selamün aleyküm sahnesi de tarihe geçer.

  • Tumbler – Ekşi Sözlük

YORUMLAR

canlı tv izle