Emekli Ajan Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri - Yorum Güncel

Emekli Ajan Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Emekli Ajan yorum, ekşi, The Last Mercenary, yorumları, film yorumları, filmi yorum, film eleştirileri, filmi konusu, Netflix, izle, analizi, 2021 gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Emekli Ajan Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Emekli Ajan yorum, ekşi, The Last Mercenary, yorumları, film yorumları, filmi yorum, film eleştirileri, filmi konusu, Netflix, izle, analizi, 2021 gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Jean-Claude Van Damme’lı yeni Netflix orijinali The Last Mercenary, kütüphanedeki yerini aldı. 28 Temmuz 2021 tarihinde yayınlanmaya başlayan film yayınlandığı günden itibaren en çok izlenen filmlerden biri oldu. Öyle ki Netflix’in top 10 listesinde ilk 5’te yerini aldı. İzleyenlerin sosyal medyada bolca yorum yaptığı ve büyük çoğunluğunun severek izlediği Van Damme filmi hakkında neler konuşuldu dersiniz? O zaman hiç vakit kaybetmeden izleyenlerinden yorumlar ve spoilersız içeriğimiz Emekli Ajan Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri ile sizi baş başa bırakıyoruz.

Emekli Ajan Film Konusu

Filmin konusu, Eski bir gizli servis ajanı, yıllarca oğludan bihaber yaşar. Ancak bir gün bir bürokrat tarafından yapılan bir hata sonucu oğlunun silah ve uyuşturucu kaçakçılığı yapmakla suçlanığını öğrenir. Bu durum üzerine eski ajan, oğlunu kurtarmak için Fransa’ya dönmek zorunda kalır. Paralı askerlik yapan eski bir gizli servis ajanı hiç tanışmadığı oğlunu kurtarmak için kolları sıvar. Ne var ki baba olmayı öğrenmek bugüne kadarki en zorlu görevidir.

Emekli Ajan Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Emekli Ajan Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Emekli Ajan Yorum / Ekşi

trailerı yayınlanmıştır.van damme eski günlerine dönüyor anlaşılan bolca tekme yumruk patlama çatlama takip sahneleri var filmde.yalnız van damme filmde bıyıktır saçtır birçok tipe bürünmüş.

  • fangoria

bir fragmanda bütün van damme klasikleri yer alır mı? almış. dans, van damme tekmesi, spagat açarak durması ne ararsan var. umarım keyifli bir şey olur.

  • johanericcalvinelmander

30 temmuzda netflix türkiye’ye gelecek olan film. jean-claude van damme osursa izleyeceğim için merakla beklemekteyim.

  • halitkin

malum ortamlara düşmüş filmdir

  • fangoria

başta eski van damme fanlarına ve dev beklentilere sahip olmayıp sadece iyi vakit geçirmek isteyenlere iyi gelecek aksiyon komedi filmi.

van damme bana kalırsa iyi bir komedi ve dram oyuncusu. bu yönünü ortaya koyma şansını jcvd ile bulmuş olsa da bu özelliğin sonraki kariyerine güçlü bir etkisi olmadı.

aktörün ileri yaş oyunculuğu ve geçmişinin potansiyeli doğru şekilde ortalanmış bu netflix yapımında.

özetle bu kez eli yüzü düzgün, mizah dozu iyi, eskinin de hatırıyla keyifle izlenebilecek bir iş çıkmış.

  • bosverinbeni

az önce izlediğim filmdir. aslında genel bir bakışla saçma,klişe ama eğlenceli bir film olmuş.vaktiniz bol ise ya da bu tarz filmleri seviyorsanız oturun ve tadında bir aksiyon-komedi izleyin.yaratılan karakterler de ortama tam oturmuş aslında.birde tabii ki jean-claude faktörü var ki,film esnasında kılıktan kılığa girmeleri olsun vs güzeldi.kısaca amaçsız eğlenceli bir film.

  • sc8634
    
Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.