Emily in Paris Yorumları ve Sosyal Medya Tepkileri

03.10.2020
Emily in Paris Yorumları ve Sosyal Medya Tepkileri

Emily in Paris yorumları, dizisi, dizi, konusu, oyuncuları, ekşi, ekşi sözlük, rewiev, fragman, trailer, cast, oyuncuları, Lucas Bravo, Camille Razat, Kate Walsh gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edebilirsiniz.

Netflix’in son dönemde en çok izlenen ve dikkat çeken yapımı olan Emily in Paris dizisi geçtiğimiz günlerde yayınlanmaya başladı. Konusu, oyuncu kadrosu ve oyunculukları ile oldukça konuşuldu. 2 Ekim 2020 tarihinde yayınlanmaya başlayan dizi sosyal medyanın da gündeminde. Özellikle daha önce Love Rosie, To the Bone (Kemiklerine Kadar) ve Tolkien gibi yapımlarda yer alan güzel oyuncu Lily Collins en çok adı anılan oyunculardan biri. Dizide ona eşlik eden Lucas Bravo, Kate Walsh ve Camille Ramat’ta oyunculukları ile dizide ilgi çeken isimlerden.

Emily in Paris Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Yayın hayatına başladığı günden bu yana büyük ilgi gören dizi imdb platformunda 7,4 puana sahip. Dizi ayrıca Netflix platformunda da ilk gününde en çok izlenen yapımlarda top 10 listesine de girmeyi başardı. Dilerseniz şimdi henüz izlememiş olanlar için önce dizinin konusunu açıklayalım ardından da Emily in Paris yorumları ve sosyal medya tepkilerine göz atalım.

Lily Collins Kimdir? Emily in Paris’in Başrolü

Emily in Paris Konusu

Dizinin konusu, Ortabatıdan, beklenmedik bir iş fırsatı için Paris’e taşınan, yirmi yaşlarında hırslı Amerikalı bir kadın olan Emily, saygıdeğer bir Fransız pazarlama firmasına Amerikan bakış açısını getirmekle görevlendirilir. Emily’nin kariyeri, yeni arkadaşlıkları ve aşk hayatıyla hokkabazlık yaparken yabancı bir şehirde yaşamın zorlukları ile karşılaşacaktır. Şikagolu pazarlama yöneticisi Emily Cooper, Paris’te hayallerindeki pozisyonu kapmasının ardından iş, arkadaşlık ve aşkla uğraşırken macera dolu yeni yaşamını kucaklar. Bir iş fırsatı için Paris’e taşınan ve kültür çatışması yaşayan Midwest’den Amerikalı bir kadın olan Emily’nin yeni hayatı etrafında geçecek hikayeyi izleyeceğiz.

Emily in Paris Yorumları ve Sosyal Medya Tepkileri

İzleyin izlettirin diyenler mi ararsınız…

https://twitter.com/chillindkillin/status/1312398459044012033?s=20

Kendine benzetip diziye bayılan mı?

Tam bir şıklık yarışı aslında ama kendiyle..

Bol bol Paris manzaralı..

https://twitter.com/annaananbanana/status/1312194317067325440?s=20

Oyunculara aşık olmak da serbest

https://twitter.com/lilacxace/status/1312147892799328256?s=20

Film gibi dizi

https://twitter.com/Simgeeeeh/status/1312120810195177473?s=20

Anıları canlandırır ya da bol hayal kurdurur

Bravaa

https://twitter.com/ecemdiz/status/1312189808073031681?s=20

Neksfliks duy sesimizi

https://twitter.com/sevgikaya26/status/1312144750800064512?s=20

Jessica Jones Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Emily in Paris Ekşi Sözlük Yorumları

“hızlıca bitti. devil wears prada izleri taşısa da, ki o geri dönmeyecek bunu kabul edelim, sadece bana paris’i yeniden yaşattığı için bile yayınlanacak tüm sezonlarını izleyeceğim sempatik dizi.” (kisa boylu zurafa)

“müzikleri, muhteşem paris mekanları ve manzaraları, ve pek tabi ki muhteşem lily collins ile iyi bir seyir zevki sunan dizi. bol bol devil wears prada vibe içeriyor, ama çoğu netflix yapımı gibi içi boş ve standart bir senaryoya sahip. sığ amerikan bakış açısı bazen aşırı rahatsız ediyor, fransızları resmen karikatürize etmişler. valla ne yalan söyleyeyim bir amerikan-fransiz çift başrolleri bana yine sinema klasiği before serisini hatırlattı, gideyim de 12526. kez tekrar izleyeyim *. evet entry tam çorba oldu ama bence izlenir dizi, sadece paris için izlenir.” johnnycash dh

“sadece paris manzaraları için bile izlenebilecek, çerezlik dizi. paris’i öyle bir göstermişler ki artık paris’in adını bile duymak istemeyen beni özletti. insanın tekrar gidesi geliyor. o derece muhteşem. ama kanmayın, hiç de öyle göründüğü gibi değil.* emily karakteri de çok tatlı. izlerken çok empati kurdum ve aşağı yukarı neler hissettiğini anlayabiliyorum. her ne kadar konusu ilgimi çok çekmese de ben genel olarak diziyi beğendim.” kutup guzeli

“inanılmaz keyifli başladı. çerezlik dizi ihtiyacını karşılayan müthiş bir iş olmuş gibi duruyor şu ana kadar. şarkı seçimleri, paris sokakları, müthiş kıyafetler ve binalar var resmen gözlerim bayram havasında.* belli ki iki günde bitirip burayı mutlaka editleyeceğim.”  theworldismine

YORUMLAR

  1. lexa dedi ki:

    çok saçma bir dizi

canlı tv izle