En iyi Robert De Niro Filmleri Listesi

24.10.2023
En iyi Robert De Niro Filmleri Listesi

En iyi Robert De Niro filmleri, filmleri izle, Robert De Niro filmleri listesi, Robert De Niro mafya filmleri, Robert De Niro son filmi, al pacino – robert de niro filmleri, Robert De Niro Filmleri, Robert De Niro Komedi Filmleri, En iyi filmler, robert de niro son filmi, al pacino son filmi, al pacino, robert de niro filmleri izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com!

En iyi Robert De Niro Filmleri listesi hakkında

The Godfather Part II (1974): Michael Corleone’nin gençlik yıllarını canlandırdığı bu film, De Niro’yu tanınmasını sağlayan bir performans sergiledi. Film, En İyi Erkek Oyuncu dalında Akademi Ödülü kazandı.

Taxi Driver (1976)

Travis Bickle rolü, De Niro’nun en ikonik karakterlerinden biri haline geldi. Bu film, New York’un karanlık sokaklarında dolaşan bir taksi şoförünün hikayesini anlatır.

Raging Bull (1980)

Jake LaMotta’yı canlandıran De Niro, bu filmdeki performansıyla En İyi Erkek Oyuncu dalında Oscar kazandı. Film, boks dünyasının yükselişi ve düşüşünü dramatik bir şekilde anlatır.

Goodfellas (1990)

Henry Hill karakteriyle De Niro, bu suç dramasında da etkileyici bir performans sergiledi. Martin Scorsese’nin yönettiği bu film, suç dünyasının iç yüzünü gösterir.

Casino (1995)

Scorsese ve De Niro’nun bir araya geldiği bu film, Las Vegas kumar dünyasının gözler önüne serer. De Niro, kumarhanenin işletilmesinde yer alan bir karakteri canlandırır.

Heat (1995)

Al Pacino ile başrolü paylaştığı bu suç filmi, De Niro’nun bir banka soyguncusunu canlandırdığı ve Pacino’nun onu yakalamaya çalıştığı bir hikayeyi anlatır.

The Deer Hunter (1978)

Bu film, Vietnam Savaşı’na katılan bir grup arkadaşın hikayesini anlatır. De Niro, bu filmde de unutulmaz bir performans sergiler.

Cape Fear (1991)

Max Cady karakteriyle De Niro, bu gerilim filmi için birçok ödül kazandı. Bir avukatın intikam peşindeki bir eski mahkumla başa çıkma mücadelesini anlatır.

Silver Linings Playbook (2012)

De Niro, bu romantik komedide, oğlunun yaşadığı zihinsel sağlık sorunlarıyla başa çıkmaya çalışan bir baba olarak rol alır.

The Irishman (2019)

Bu Martin Scorsese filmi, De Niro’nun bir suç karakterini canlandırdığı son derece uzun bir suç dramasıdır. Film, suç dünyasının iç yüzünü işler ve büyük bir oyuncu kadrosuna sahiptir.

Robert De Niro son filmi: Dolunay Katilleri

Robert De Niro’nun bu filmleri, onun kariyerinin sadece bir kesitini temsil eder. Her biri olağanüstü performansları ve unutulmaz karakterleri içerir.

YORUMLAR

canlı tv izle