Exclusive Fairytale Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

15.08.2023
Exclusive Fairytale Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

Exclusive Fairytale 2023 dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Chinese Drama 2023, Çin Dizileri 2023, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

27 Temmuz 2023’de yayınlanmaya başlayan 2023 yapımı Çin dizilerindendir. Toplam 24 bölümden oluşan dizinin bölümleri 30 dakikalık süreden oluşuyor.

iQiyi tarafından yayınlanan dizi, Gençlik, romantik ve aile türünde yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Gong Yu Shi üstlendi.

Dizinin oyuncu kadrosunda Zhang Miao Yi, Jun, Zhao Lu, Hao Zhu Yu, Xiong Ao Bo, Cheryn Lin ve Wu Luo Han gibi isimler yer alıyor.

Dizi The Rabbit Overwhelms the Grass at the Edge of the Nest adı ile de biliniyor.

Dizi Mydramalist‘te 8,4‘lük puana sahip oldu.

Exclusive Fairytale konusu

Dizinin konusu, Gençliklerinde yolculuk eden ve birlikte üzüntü ve neşe deneyimlerini paylaşan çocukluk aşkları Ling Chao ve Xiao Tu’nun etrafında dönen bir aşk hikayesi.

Ling Chao, çocukluğundan beri annesinin kızları tercih ettiğini her zaman biliyordu. Tesadüfen, komşularının ailesinin Xiao Tu adında onunla aynı yaşta bir kızı vardır. Ling Chao sonunda onun tanrı-kardeşi oldu. İkisi de birbiriyle yarışarak büyümüştür, bu yüzden her şeyde mükemmellik talep eder. Yüksek IQ ile anaokulundaki en zeki çocuktur, ancak olağanüstü performansları annesinin gözünde Xiao Tu kadar iyi değildir. Ling Chao, babasından sevgi görmediği için hassas, bağımsız ve erken gelişmiş bir kişilik geliştirdi. Tek arkadaşı Xiao Tu ve kalbinde sadece Xiao Tu var. Büyüdüğünde Xiao Tu olmadan hiçbir şey yapamayacağını anlar çünkü beklenmedik bir şekilde ona aşık olmuştur ama bunu asla kabul etmemiştir.

Exclusive Fairytale oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Zhang Miao Yi, Jun, Zhao Lu, Hao Zhu Yu, Xiong Ao Bo, Cheryn Lin ve Wu Luo Han gibi isimler yer alıyor.

Zhang Miao Yi – Xiao Tu
Jun – Ling Chao
Zhao Lu – Jiang Juan Juan
Hao Zhu Yu – Jia Si Wen
Xiong Ao Bo – Yin Zi Han
Cheryn Lin – Xu Ling Long
Wu Luo Han – Yin Xin Lan
Tan Jia Tai – Zhu Wen Yu
Cheng Yu Feng – Zhou Xing Yu
Cen Ming – Jiang Hu
Wang Qiang – Liu Jun Xia
Su Yi – Zhang Min

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle