Extraction 2 Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

15.06.2023
Extraction 2 Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Extraction 2 filmi konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, ekşi, netflix, imdb puanı, nereden izlenir, fragmanı gibi aramalarınıza yorumguncel.com!

Film hakkında

16 Haziran 2023’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanacak olan Netflix orijinal filmidir. Toplam 2 saat 3 dakikalık süreden oluşan film, aksiyon ve gerilim türünde yer alıyor.

Sam Hargrave‘ın yönetmenliğini yaptığı filmin senaryosunu Joe Russo kaleme aldı.

Filmin oyuncu kadrosunda Chris Hemsworth, Golshifteh Farahani, Adam Bessa, Olga Kurylenko, Tinatin Dalakishvili, Andro Jafaridze, Daniel Bernhardt gibi isimler yer alıyor.

İlk filmi pandemi döneminde Netflix tarafından yayınlanmış ve IMDb‘de 220 bine yakın oy aldı ve 6,7’lik puana sahip oldu.

Extraction 2 filmi konusu

Filmin konusu, Ölümün eşiğinden dönen oldukça yetenekli komando Tyler Rake tehlikeli bir görev daha alır. Görevi, acımasız bir gangsterin esir alınan ailesini kurtarmaktır.

Küresel ölçekli bu aksiyon gerilimde Chris Hemsworth daha büyük, daha riskli ve daha ölümcül bir görev için dönüyor.

Zorlu bir görevle karşı karşıya olan paralı asker Tyler Rake’in hikayesini konu ediyor. Yaşadıklarından sonra mucizevi bir şekilde hayatta kalan özel eğitimli paralı asker Tyler Rake, tehlikeli yeni bir görev için geri döner. Tyler’dan, acımasız bir gangsterin ailesini tutuldukları hapishaneden kurtarması istenir. Tyler kendisine verilen görevi başarıyla yerine getirebilmek için, askeri ve stratejik becerilerini kullanmak zorunda kalacağı bir maceraya atılır.

Extraction 2 filmi seslendirenler ve karakterleri (cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Chris Hemsworth, Golshifteh Farahani, Adam Bessa, Olga Kurylenko, Tinatin Dalakishvili, Andro Jafaridze, Daniel Bernhardt gibi isimler yer alıyor.

Chris Hemsworth – Tyler Rake,
Golshifteh Farahani – Nik Kahn,
Adam Bessa – Yaz Kahn, a member of Nik’s crew
Olga Kurylenko – Mia
Tinatin Dalakishvili – Ketevan
Andro Jafaridze – Sandro
Miriam and Marta Kovziashvili – Nina
Daniel Bernhardt – Konstantine
Tornike Gogrichiani – Zurab
Levan Saginashvili – Vakhtang
George Lasha – Sergo
Idris Elba

*Extraction 3 Olacak Mı? | Ne Zaman?

Fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle