Fake It Till You Make It Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

25.08.2023
Fake It Till You Make It Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

Fake It Till You Make It 2023 dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Chinese Drama 2023, Çin Dizileri 2023, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

18 Ağustos 2023’de yayınlanmaya başlayan 2023 yapımı Çin dizilerindendir. Toplam 14 bölümden oluşan dizinin bölümleri 70 dakikalık süreden oluşuyor.

Mango TV ve Hunan TV tarafından yayınlanan dizi, romantik ve drama türünde yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Li Mo üstlenirken, senaryosunu Li Tao ve Lang Qun Li kaleme aldı.

9 Eylül 2023’de yayınlanan bölümü ile maraton tamamlandı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Zhou Yi Ran, Zhang Miao Yi, Bian Tian Yang,Jiang Zhi Nan, Guo Zhe, Roy Xie ve Gao Wen Feng gibi isimler yer alıyor.

Haftada 4 bölüm yayınlanan dizi Apocalypse ve Zhuang Qiang Qi Shi Lu adı ile de biliniyor.

Dizi Mydramalist‘te 8,2‘lik puana sahip oldu.

Fake It Till You Make It konusu

Dizinin konusu, Tang Ying, Şangay merkezli bir hukuk firmasında çalışan kıdemsiz bir avukattır. Şirkette çalışmak onu, gizlice ona karşı hisler besleyen Xu Zi Quan adında genç bir adamla temasa geçirdi. Ancak Tang Ying için işler yolunda gitmiyor: İş arkadaşları onu şirketten atmaya çalışıyor. Ve anne babası ona evlenmesi için baskı yapmaya hazır bir şekilde Şanghay’a geldiğinde hayat daha da karmaşık bir hal alır. Bu sırada Ma Qi Yuan adında yaşlı ve zengin bir adam, Tang Ying’e aşık olur.

Ailesi artık şehirdeyken Tang Ying, onların geleceğine müdahale etmelerini önlemek için hızlı düşünmesi gerektiğini fark eder. Xu Zi Quan ayrıca Ma Qi Yuan’ın Tang Ying arayışında başarılı olmamasını sağlamak için gizlice bir şeyler yapmayı umuyor. Böylece o ve Xu Zi Quan bir plan yapar. Bunun ebeveynlerini yatıştıracağını düşünerek bir ilişki içindeymiş gibi davranmaya karar verirler.

Fake It Till You Make It oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Elvira Cai, Elvis Han, Zhang Jia Shuo, Li Yuan, Jiang Shi Meng, Chen Wei Dong ve Peng Yang gibi isimler yer alıyor.

Elvira Cai – Tang Ying
Elvis Han – Xu Zi Quan / Elvis
Zhang Jia Shuo – Xia Tian
Li Yuan – Wang Yu Su
Jiang Shi Meng – Da Wang
Chen Wei Dong – Yan Lu Ning
Peng Yang – Ada
Wang Ting – Han Han
Wu Li Peng – Jin Hao

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

YORUMLAR

canlı tv izle