Fandom Dizi | Konusu | Oyuncuları | Bein Connect

Fandom dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, incelemesi, Bein Original dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Fandom Dizi | Konusu | Oyuncuları | Bein Connect

Fandom dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, incelemesi, Bein Original dizileri, ne zaman başlayacak, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Bein Connect tarafından yayınlanacak olan Bein Original dizisidir. Yayın tarihi henüz belli olmayan dizi, Komedi ve dram türünde yer alacak. Dizinin yönetmenliğini Tayfun Güneyer üstlenirken, senaryosunu da Güneyer kendisi kaleme aldı. Yapım Aile Şirketi dizisinin ardından Bein orijinali 2. yerli yapımı olacak.

Bölüm süreleri henüz belli olmayan dizinin oyuncu kadrosunda Şahin Irmak, Tuğçe Altuğ ve Eren Vurdem gibi isimler yer alıyor.

Fandom dizi konusu

Dizinin konusu, Ünlü bir senarist olan Can Aslan, bir gün katıldığı tv programında 9 sezon boyunca senaryosunu yazdığı İhanet Rüzgarı dizisinin sezon sonunda final yapacağını söyler. Bunu duyan dizinin “fandomu” Ferda, Can’ın evine gider ve onu evinin bodrum katındaki sığına hapseder. Can’ın iletişim kurabileceği her şeyi ele geçiren Ferda, Can’ın sosyal medya hesapları üzerinden diziye final yaptırmayacağını duyurur. Ferda, Can’ın yerine dizinin yeni bölümlerini yazarken, bodrum katına hapsolan Can başlarda kızdığı Ferda’nın aslında kendisine büyük bir iyilik yaptığını anlar. Çok geçmeden Ferda ile Can arasında Stockholm sendromu türünde bir aşk başlar.

Fandom dizi oyuncuları ve karakterleri

Dizinin oyuncu kadrosunda Şahin Irmak, Tuğçe Altuğ ve Eren Vurdem gibi isimler yer alıyor.

Şahin Irmak –
Tuğçe Altuğ –
Eren Vurdem –

Ne zaman başlayacak?

Dizinin yayıncısı Bein Connect olacak ancak dizinin yayın tarihi henüz açıklanmadı.

Fragmanı

Henüz fragmanı yayınlanmadı.

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.