Fatma Dizi | Konusu | Oyuncuları | Ne zaman çıkacak | Netflix

Fatma Netflix dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, ne zaman başlıyor, kaç sezon, kaç bölüm, haberleri, fragmanı, başladı mı, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabirsiniz.

Fatma Dizi | Konusu | Oyuncuları | Ne zaman çıkacak | Netflix

Fatma Netflix dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, ne zaman başlıyor, kaç sezon, kaç bölüm, haberleri, fragmanı, başladı mı, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabirsiniz.

Dizi hakkında

Netflix Türkiye, Hakan Muhafız, Atiye, Rise of Ottoman, Aşk 101 ve Exatlon’dan sonra Türkiye’nde bir yapım için daha kolları sıvadı. Türkiye’de sisyasi odaklar nedeniyle sıkıntı yaşaytan Dünyaca ünlü dijital platform şirketi, Türkiye’deki yatırımlarını da sürdürüyor. Şimdiki aklım olsaydı dizisini iptal eden Netflix, yeni dizi projesini devreye soktu. O yeni yapımlardan biri de Burcu Biricik’in başrollerinde oynayacağı yeni dizi projesi Fatma. Her ne kadar isim olarak yine klişe bir isim seçilmiş olsa da dizinin kadrosunun oldukça önemli isimlerden oluştuğunu söyleyebiliriz.

Dizinin kadrosunda Burcu Biricik’in yanı sıra, Nihal Yalçın, Cansu Dere ve Gökçe Eyipoğlu gibi isimler yer alıyor. Dizinin yayın tarihi henüz belli değil. Ancak dizinin post production aşaması tamamlandı. Dizinin senaryosunu Özgür Önürme yazarken, Yönetmenlik koltuğunda Özer Feyzioğlu oturuyor. Dizinin yapımcılığını da Başak Abacıgil üstleniyor. Netflix yaptığı sosyal medya paylaşımında dizi için, Burcu Biricik’in senaryo kitapçığı ile çekilmiş fotoğrafı ile “Aramıza hoş geldin #Fatma! Heyecanlı bir geri sayım başladı.” ifadeleri kullanıldı.

Fatma dizi konusu

Netflix’in yeni Türk dizisi Fatma, Temizlikçi olarak çalışan Fatma’nın hayatı, bir süre önce hapishaneden çıkan kocası Zafer’in aniden ortadan kaybolmasıyla bambaşka bir hal alır. Kocasını aramaya başlayan Fatma, kendisini beklenmedik bir anda bir cinayet işlerken bulur. Bu cinayetten kocasının karanlık bağlantılarının haberdar olması ise Fatma’nın hayatı için büyük tehlike oluşturur. Fatma’nın hayatta kalabilmek için can almaya devam etmekten başka çaresi yoktur. Öldürmeye devam ettikçe bu durumu hayatta yaşadıklarından intikam alma ritüeline dönüştüren Fatma, bir yandan temizlikçi kadın sıfatına gizlenerek cinayet işlemeye devam ederken bir yandan da kocasını bulmaya çalışır.

Fatma dizi oyuncuları ve karakterleri

Dizinin kadrosunda Burcu Biricik’in yanı sıra, Nihal Yalçın, Cansu Dere ve Gökçe Eyipoğlu gibi isimler yer alıyor.

Burcu Biricik – Fatma
Cansu Dere –
Nihal Yalçın –
Gökçe Eyioğlu –

Fatma Netflix’te ne zaman yayınlanacak?

Dizinin yayın tarihi ile ilgili Netflix‘ten herhangi net bir açıklama yok. Ancak dizinin 2020 yılı bitmeden seyircisi ile buluşması bekleniyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR