Fatma Dizi Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Fatma dizi, Fatma ekşi, dizisi yorum, dizi yorumları, Netflix Fatma ekşi, dizisi, dizi, fragman, ne zaman, Netflix izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

27.04.2021
Fatma Dizi Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Fatma dizi, Fatma ekşi, dizisi yorum, dizi yorumları, Netflix Fatma ekşi, dizisi, dizi, fragman, ne zaman, Netflix izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Burcu Biricik’in başrolde olduğu Netflix Türkiye orijinali Fatma dizisi sonunda platformdaki yerini aldı. İlk defa Haziran 2020 tarihinde Netflix tarafından duyurulan dizi Hakan Muhafız, Atiye, Rise of Ottoman, Aşk 101 ve Exatlon’dan sonra Türkiye gibi yapımlardan sonra yeni bir Türk yapımı dizi olarak karşımızı çıktı. Burcu Biricik’in yanı sıra, Nihal Yalçın, Hazal Türesan, Uğur Yücel, Melis Sezen ve Gökçe Eyipoğlu gibi isimler yer aldığı yapımı Özer Feyzioğlu yönetti.

Sosyal medyada “Bu aslında Fatma’nın hikayesi.” diyerek tanıtılan dizi daha ilk günden sosyal medyanın gündemine oturdu. Peki Fatma dizisini izleyenler neler söyledi? Gelin hep birlikte Fatma dizi yorum ve sosyal medya tepkilerine göz atalım.

Fatma Dizi Konusu

Netflix’in yeni Türk dizisi Fatma, Temizlikçi olarak çalışan Fatma’nın hayatı, bir süre önce hapishaneden çıkan kocası Zafer’in aniden ortadan kaybolmasıyla bambaşka bir hal alır. Kocasını aramaya başlayan Fatma, kendisini beklenmedik bir anda bir cinayet işlerken bulur. Bu cinayetten kocasının karanlık bağlantılarının haberdar olması ise Fatma’nın hayatı için büyük tehlike oluşturur. Fatma’nın hayatta kalabilmek için can almaya devam etmekten başka çaresi yoktur. Öldürmeye devam ettikçe bu durumu hayatta yaşadıklarından intikam alma ritüeline dönüştüren Fatma, bir yandan temizlikçi kadın sıfatına gizlenerek cinayet işlemeye devam ederken bir yandan da kocasını bulmaya çalışır.

Fatma Dizi Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

https://twitter.com/_95959595959595/status/1386999756065546243?s=20

Fatma Dizi Ekşi Sözlük

netflix türkiye youtube sayfasında türklerin gömdüğü, netflix global youtube sayfasında başta amerikalıların olmak üzere dünyanın olumlu eleştiriler yazdığı netflix iç yapımı türk dizisi.
biz herşeyden önce kendi kendimizin düşmanıyız sanırım.

  • justin mcleod

izliyorum ama akmıyor. anlamsız bir tıkanma var şu an.ilk bölüm sonundayım.

  • neverelim

merakla izlemeye başlıyorum 🙂

  • calsin sazlar

ilk bölüm gayet iyiydi. mehmet yılmaz ak yine ateş ediyor 🙂 bayıldım bayram’a

  1. bölüm finalinde zevkten dört köşe olunuyor bilginize :))
  • ha oyle mi tamam ya
Bu içeriği oyla!
[Total: 7 Average: 4.7]
YORUMLAR

  1. Abdullah büken dedi ki:

    Umarım devamı çekilmez Hiç beğenmedim birbirinden kopuk anlaşılmayan hikayeler sürekli somurtan kamburunu çıkaran bir kadın sürekli çocukluğunu gösteriyor Ne olduğu da belli değil
    Kötü rol yapan oyuncular mantıksız cinayet sahneleri