Fatma 2.sezon olacak mı? Ne zaman yayınlanacak? Netflix Yorum Güncel

Fatma 2.sezon olacak mı? Ne zaman yayınlanacak? Netflix

Fatma 2.sezon ne zaman çıkacak, konusu, oyuncuları, karakterleri, kaç sezon, kaç bölüm, 2.sezon ne zaman yayınlanacak, IMDb puanı, Ekşi yorumları, fragmanı, Netflix Türkiye dizileri, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

29.04.2021
Fatma 2.sezon olacak mı? Ne zaman yayınlanacak? Netflix

Fatma 2.sezon ne zaman çıkacak, konusu, oyuncuları, karakterleri, kaç sezon, kaç bölüm, 2.sezon ne zaman yayınlanacak, IMDb puanı, Ekşi yorumları, fragmanı, Netflix Türkiye dizileri, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabirsiniz.

Fatma 2.sezon hakkında

27 Nisan 2021‘de Netflix tarafından yayınlanmaya başlayan Netflix Türkiye orijinal dizisidir. Dizinin kadrosunda Burcu Biricik, Uğur Yücel, Melis Sezen, Nihal Yalçın, Didem İnselel, Hazal Türesan ve Gökçe Eyipoğlu gibi isimler yer alıyor. Dizinin yayın tarihi henüz belli değil. Ancak dizinin post production aşaması tamamlandı. Dizinin senaryosunu Özgür Önürme yazarken, Yönetmenlik koltuğunda Özer Feyzioğlu oturuyor. Dizinin yapımcılığını da Başak Abacıgil üstleniyor. Netflix yaptığı sosyal medya paylaşımında dizi için, Burcu Biricik’in senaryo kitapçığı ile çekilmiş fotoğrafı ile “Aramıza hoş geldin #Fatma! Heyecanlı bir geri sayım başladı.” ifadeleri kullanıldı. IMDb‘de yayınlandığı ilk günde bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 7,7‘lik puana sahip oldu.

İlk sezonu izleyen Netflix abonelerinin merak ettiği soru ise Fatma 2.sezon olacak mı? Ne zaman yayınlanacak sorusu oldu.

Fatma dizi konusu

Dizinin konusu, Temizlikçi olarak çalışan Fatma’nın hayatı, bir süre önce hapishaneden çıkan kocası Zafer’in aniden ortadan kaybolmasıyla bambaşka bir hal alır. Kocasını aramaya başlayan Fatma, kendisini beklenmedik bir anda bir cinayet işlerken bulur. Bu cinayetten kocasının karanlık bağlantılarının haberdar olması ise Fatma’nın hayatı için büyük tehlike oluşturur. Fatma’nın hayatta kalabilmek için can almaya devam etmekten başka çaresi yoktur. Öldürmeye devam ettikçe bu durumu hayatta yaşadıklarından intikam alma ritüeline dönüştüren Fatma, bir yandan temizlikçi kadın sıfatına gizlenerek cinayet işlemeye devam ederken bir yandan da kocasını bulmaya çalışır.

Fatma dizi oyuncuları ve karakterleri

Dizinin kadrosunda Burcu Biricik, Uğur Yücel, Melis Sezen, Nihal Yalçın, Didem İnselel, Hazal Türesan ve Gökçe Eyipoğlu gibi isimler yer alıyor.

Burcu Biricik – Fatma Yılmaz
Uğur Yücel
Mehmet Yılmaz Ak – Bayram
Hazal Türesan – Mine
Olgun Toker
Gülçin Kültür Şahin
Deniz Hamzaoğlu
Çağdaş Onur Öztürk
Melis Sezen
Şehsuvar Aktaş
Didem İnselel
Mustafa Konak – Fatma’nın oğlu

Fatma 2.sezon olacak mı?

Dizi 27 Nisan 2021 tarihi itibari ile Netflix tarafından ilk sezonu ile yayınlandı. Dizinin 2.sezonunun olup olmayacağı ile ilgili yayıncı Netflix’ten herahngi bir açıklama gelmedi. Ancak dizinin ilk 2 günde IMDb’de elde ettiği puana bakarsak dizinin 2.sezonu ile deva edeceğini söylebiliriz. Ayrıca dizi IMDb’de mini dizi olarak değil devamı gelecek dizi olarak kaydedilmiş görünüyor. Bu da dizinin 2.sezon umudunu arttırıyor.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 20 Average: 4.2]
YORUMLAR

  1. Seval Çağlayan dedi ki:

    Dizi bir harika,oyuncularda öyle…
    Ben zaten Burcu Biricik hayranıyım,kendisinin her rol aldığı diziyi mutlaka izlerim,çünkü oynamış olduğu tüm karakterler ve diziler kaliteli oluyor.Kendisi de çok yetenekli oynamıyor adeta yaşıyor ve yaşatıyor,seyirciye o anları gerçekmiş gibi geçiriyor.Helal olsun Burcu ve tüm ekip
    Uğur Yücel i de çok severim,saygılar kendisine.İlk bu gece izledim üç bölüm arka arkaya heyecen ile takip ettim,ama altı bölüm imiş,çok az mutlaka devamı çekilmeli mutlaka….Kaliteyi özlemişiz.Tebrikler.