Felix Kramer Kimdir? Dogs of Berlin ve Dark'ın yıldızı - Yorum Güncel

Felix Kramer Kimdir? Dogs of Berlin ve Dark’ın yıldızı

20.10.2019
Felix Kramer Kimdir? Dogs of Berlin ve Dark’ın yıldızı

Felix Kramer kimdir? Soruları arama motorlarında aranıyor. Dogs of Berlin’in Kurt Grimmer’i Felix Kramer kimdir? Felix Kramer kaç yaşında? Felix Kramer nereli? Felix Kramer evli mi? Felix Kramer boyu kaç? Gibi soruların yanıtlarını yorumguncel.com’da bulabilirsiniz.

Felix Kramer’in hayatı

Netflix’in Dark’tan sonra yaptığı ikinci Alman dizisi Dogs Of Berlin’in Kurt Grimmer’i Felix Kramer, 23 Mart 1973’te Almanya’nın Berlin kentinde dünyaya geldi. Spor yapmayı seven Felix Kramer, Dogs Of Berlin dizisinde Aslen Türk olan Alman oyuncu Fahri Yardım ile Dogs of Berlin dizisinin başrolünü paylaşıyor. 45 yaşında olan Felix Kramer, aynı zamanda Dark dizisinde de Tronte Nielsen’in 1986’daki halini canlandırmaktadır. 1.82 boyundaki Alman yıldız özellikle Dogs of Berlin adlı polisiye dizide gösterdiği performans ile göz doldurdu.

Felix Kramer ve Dogs of Berlin

Dogs of Berlin’de kirli işlere bulaşmış bir Alman polisini canlandıran Felix Kramer, kirli işlerden çıkmak için son şansı olan bir işe girecektir. Türk asıllı bir Alman Futbolcunun Berlin’in ücra mahallelerinden birinde ölü bulunmasını tesadüfen gören Kurt Grimmer, kirli işlerden kurtulmak için bu cinayeti bir çıkış noktası olarak görür. Fakat polis teşkilatı bu işi tek başına Kurt Grimmer’a (Felix Kramer) vermek istemez. Yanına Türk asıllı bir polis olan Erol Birkan önerilir. Erol Birkan karakterini de Fahri Yardım canlandırmaktadır.

Felix Kramer’in kariyeri

Felix Kramer, Netflix’in bir diğer fenomen Alman dizisi olan Dark’ta ise 1986 yılında Tronte Nielsen karakterine hayat vermektedir. Dark dizisinde gösterdiği performansla da kendini göstermeyi başaran Felix Kramer, her iki dizinin de Türkiye’de sevilmesi ile ilgili verdiği bir röportajda, ‘Dizinin Türkiye’de sevilmesi mükemmel bir şey. Bu diziyi büyük bir zevk ile çalışarak yaptık. Doğduğum kent Berlin’de çekilmesi ise beni ayrıca heyecanlandırıyor. Dizinin Türk hayranlarının olması da yaptığımız için hitap gücünün yüksek olduğunu gösteriyor’ ifadelerini kullanmıştı.

Dark’ın 3. sezonu ne zaman çıkacak?

Kramer, Dark dizisinin son sezonunda da yer alacak. Dogs of Berlin ile ilgili Netflix’ten herhangi bir haber olmasa da bundan sonra Felix Kramer’i daha çok göreceğimiz Alman oyunculardan biri olacağı kesin gibi görünüyor.

Ayrıca Felix Kramer koç burcudur.

YORUMLAR