Final Space ’in 2.sezonu ne çıkacak? (Dizi) inceleme - Yorum Güncel

Final Space ’in 2.sezonu ne çıkacak? (Dizi) inceleme

15.11.2019
Final Space ’in 2.sezonu ne çıkacak? (Dizi) inceleme

Final Space dizisinin 2.sezonu ne zaman yayınlanacak? Sorusu sıkça aranıyor. Final Space konusu, 2.sezon ne zaman? Final Space karakterler, Final Space dizi inceleme Netflix gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Final Space dizi incelemesi

Netflix’in orijinal animasyon içeriklerinden biri olan Final Space, kuşkusuz en az Rick and Morty kadar güzel bir animasyon yapımı. Adından da anlaşılacağı üzere uzay üzerine ileri gelecekte yaşanan bir bilim-kurgu hikayesi olan dizi, komedi alanında da oldukça başarılı. Dizinin seçilen soundtracklerine ise izledikçe hasta olacağınız da bir gerçek. Yeni sezonu yakında yayınlanacak olan dizisinin sevenleri bu günleri iple çekti. E biz de tabi.

Final Space dizi konusu

Gary, uzayda hapis hayatı süren ancak kendi hapis hayatı sürdüğü geminin kaptanı sanan bir insandır. Uzayda geminin yapay zekası HUE ile sürekli tartışan ve çokça fikir danışan Gary, kurabiye almak için gemide girdiği yarış içerisindeyken, dışarıda küçük yeşil bir uzaylı ile karşılaşır. İçinde yaşadığı uzun yalnızlık nedeniyle bu uzaylı ile arkadaş hasretine son vereceini düşünen Gary, aslında evrende her yerde oranan bir uzaylı ile arkadaş olduğunu daha sonra anlayacaktır. Tatlı bir uzay yaratığı olan yeni arkadaşına Garyi, mooncake adını koyar. Babasının da zamanında ona verdiği hediyeye mooncake koyan Gary, bu konuda geçmişine biraz takılıdır. Mooncake’in peşinde olan uzay kelle avcılarının Gary’nin gemisini bulup saldırması ise uzun sürmeyecektir. Gary ve Mooncake’in arkadaşlığı yeni arkadaşların önünü açarken, evreden yaşanan büyük kaosunda tam ortasında bir mücadeleye de sahne olacaktır. Gary, bir barda gördüğü ve hemen hoşlandığı Quinn’i etkilemek için ekstra performans sergilerken, yaşananlar tam bir komedi olacaktır.

Final Space karakterler

Gary – Uzayda hapis hayatı yaşayan bir insan. Başkarakter

Mooncake – Gezegen katili, Gary’nin yoldaşı.

HUE – Gary’nin mahkum edildiği geminin yapay zekası.

KVN – Gary’nin mahkumiyeti sırasında akıl sağlığını koruması için atanan android

Quinn – Evrenin son umudu ve koruyucusu olan Infinty Guard için çalışıyor. Gary’nin aşık olduğu kadın.

Avocato – Lord Commander’ın Mooncake’i bulup getirmesi için görevlendirdiği yağmacılar grubunun başı.

Lord Commander – Evrenin en güçlü ve en tehlikeli kötülerinden biri.

Final Space’in 1.sezonu 22 dakikalık 10 bölümden oluşmaktadır. Netflix, bu ay Final Space’in 2.sezonunun yayında olacağını açıklamıştı.

Final Space’in 2.sezonu ne zaman çıkacak?

Final Space’in yeni sezonu 24 Kasım 2019 tarihinde tüm Dünya’da ve Türkiye’de yayında olacak. Olan Rogers’ın yaratıcı olduğu bu yüz güldüren dizinin İMDB puanının da 8.4 olduğunu belirtelim.Dizinin 2.sezonun 13 bölümden oluşacağının müjdesini de buradan vermiş olalım.

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.