Finland Papa (2023) Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

18.06.2023
Finland Papa (2023) Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Finland Papa dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Kore Dizileri 2023, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

29 Nisan 2023’de yayınlanmaya başlayan 2023 yapımı Güney Kore dizisidir. Toplam 6 bölümden oluşan dizi, romantik, yaşam ve drama türünde yer alıyor.

Yapım, 14 Mayıs 2023’de yayın maratonunu tamamlayacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda Kim Bo Ra, Kim Woo Seok, Hwang Seok Jung, Jung Min Sung, Jang Do Yoon, Sung Byung Sook ve Kwon Hyuk gibi isimler yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Finnish Papa üstleniyor.

Haftanın 2 günü yayınlanan dizinin bölümlerinin süresi ise 28 dakikadır.

Netflix tarafından yayınlanan dizi Finnish Papa adı ile de biliniyor.

Dizi Mydramalist‘te 7,4‘lük puana sahip oldu.

Finland Papa konusu

Dizinin konusu, Lee Yu Ri, yakın zamanda en sevdiği aile üyesi olan büyükannesinin ölümüyle sarsılan genç bir kadındır. Kalbi kırık, bir iş bularak yeni bir başlangıç ​​yapmaya karar verir ve yalnızca “Papa” olarak bilinen gizemli bir figür tarafından işletilen Finlandiya Papa adlı bir kafede röportaj yapar. Geldiğinde, personel ona yemek verir ve onunla birlikte yer. Bunu yapmaya devam ediyor – yalnızca yemek yemenin aslında onun “röportajı” olduğunu keşfetmek için!

Lee Yu Ri işi kapar, ancak kısa süre sonra onun gibi diğer personelin babasının kim olduğu hakkında hiçbir fikri olmadığını öğrenince şaşkına döner. Ayrıca personelin “aile adlarını” alması gerektiğini ve “aile uyumunu” korumak için her zaman birlikte yemek yemesi gerektiğini öğrenir. Bu kural, büyükannesinin bir zamanlar ona söylediği bilgece sözleri tekrarlıyor. Aynı zamanda ona en yakın arkadaşı ve ilk aşkı Baek Woo Hyun’u hatırlatıyor. Onlar daha gençken Baek Woo Hyun, Lee Yu Ri’nin tek başına yemek yemesine asla izin vermezdi ve her zaman onun moralini yükseltmek için elinden gelenin en iyisini yapardı. Ayrılmaları üzücüydü. Finlandiya Papa’da çalışmak bir şekilde uzlaşmalarına yol açabilir mi?

Finland Papa oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Kim Bo Ra, Kim Woo Seok, Hwang Seok Jung, Jung Min Sung, Jang Do Yoon, Sung Byung Sook ve Kwon Hyuk gibi isimler yer alıyor.

Kim Bo Ra – Lee Yoo Ri
Kim Woo Seok – Baek Woo Hyun
Hwang Seok Jung – Ma Ri
Jung Min Sung – Kaka / Lee Yong Beom
Jang Do Yoon – Toto / Seung Yoon
Sung Byung Sook
Kwon Hyuk – Jae Hyeok
Kim Joon Ho – Ji Yong Joon

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

YORUMLAR

canlı tv izle