Fireworks of My Heart 32.bölüm ne zaman yayınlanacak?

22.07.2023
Fireworks of My Heart 32.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Fireworks of My Heart 32.bölüm ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, 2023 dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Chinese Drama 2023, Çin Dizileri 2023, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Fireworks of My Heart 32.bölüm hakkında

5 Haziran 2023’de yayınlanmaya başlayan 2023 yapımı Çin dizilerindendir. Toplam 40 bölümden oluşan dizinin bölümleri 45 dakikalık süreden oluşuyor.

Hunan TV ve Mango TV tarafından yayınlanan dizi, Aksiyon, romantik ve drama türünde yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Li Mu Ge üstlenirken, senaryosunu Xu Su gibi isimler yer alıyor.

27 Temmuz 2023’de yayınlanan bölümü ile maraton tamamlanacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda Yang Yang, Wang Chu Ran, Kong Ran, Wang Yan Lin, Zhang Yue, Meng A Sai ve Yang Tong gibi isimler yer alıyor.

Dizi Mydramalist‘te 8,4‘lük puana sahip oldu.

Fireworks of My Heart 32.bölüm ne zaman yayınlanacak? sorusunun yanıtı merak ediliyor.

Bu sorunun yanıtı içeriğimizde!

Fireworks of My Heart konusu

Dizinin konusu, Büyürken, Song Yan ve Xu Qin en iyi arkadaşlardı. Ancak büyüdükçe aileleri, arkadaşlıklarını olumsuz görmeye başladı. İlişkilerinin daha fazla ilerlemesine izin vermek istemeyen Song Yan ve Xu Qin, aileleri tarafından birbirlerini bir daha asla görmemek üzere ayrılmak zorunda kaldılar.

Zorla ayrılmalarından bu yana geçen on yılda, hem Song Yan hem de Xu Qin her zaman istedikleri hayatı inşa etmek için çok çalıştılar. Song Yan, itfaiye şefi olarak hayatını başkalarını kurtarmaya adadı. İşin garibi, Xu Qin ayrıca acil durum doktoru olarak başkalarını kurtarmayı hayatının işi haline getirdi. Tamamen farklı alanlarda çalışıyor olsalar da, eski arkadaşları yeniden bir araya getirmek için kaderin devreye girmesi an meselesiydi. İşlerinin bir araya getirdiği Song Yan ve Xu Qin, bir kez daha bir araya gelmekten pek de heyecan duymuyor.

Fireworks of My Heart oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Yang Yang, Wang Chu Ran, Kong Ran, Wang Yan Lin, Zhang Yue, Meng A Sai ve Yang Tong gibi isimler yer alıyor.

Fireworks of My Heart 32.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 32.bölümü 22 Temmuz 2023’de yayınlanacak.

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

YORUMLAR

canlı tv izle