Fırıldak Ailesi Film | Konusu | Oyuncuları | Yorumları - Yorum Güncel

Fırıldak Ailesi Film | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Fırıldak Ailesi Film, konusu, 2020, oyuncuları, fragman, Netflix filmleri, izle, ekşi, ne demek, imdb, yorum, yorumları, , Trailer, cast, fragmanı, gibi aramalarınızın yanıtına yorumguncel.com’dan ulaşabilirsiniz.

Fırıldak Ailesi Film | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Fırıldak Ailesi Film, konusu, 2020, oyuncuları, fragman, Netflix filmleri, izle, ekşi, ne demek, imdb, yorum, yorumları, , Trailer, cast, fragmanı, gibi aramalarınızın yanıtına yorumguncel.com’dan ulaşabilirsiniz.

Film hakkında

11 Şubat 2013‘de Star Tv‘de yayınlanmaya başlayan Aynı adlı diziden uyarlama olarak 2017 yılında vizyona giren filmdir. 3 Şubat 2017’de vizyona giren Türk yapımı animasyon filmidir. BKM yapımı olan dizinin yönetmenliğini Haluk Can Dizdaroğlu ve Berk Oktay’ın üstlendi. Senaryosunu ise Haluk Can Dizdaroğlu kaleme alıyor. Filmin sloganı “Durdurun orta dünyayı inecek var“dır. Filmin tam adı Fırıldak Ailesi Batsın bu Orta Dünya‘dır. Film IMDb‘de 4,2‘lik puana sahip oldu. Film Aralık 2020 itibari ile Netflix Türkiye kütüphanesinde yer aldı.

Fırıldak Ailesi dizisi

Filmin dizisi toplam 3 sezon ve 80 bölümden oluşuyor. İlk sezonu 13 bölüm Star Tv‘de yayınlanan dizi, ardından devam eden sezonlarda önce Teve2‘de ardından Tv8‘de yayınlandı. Dizi son olarak Youtube’da devam etti. Tüm bölümleri Youtube‘da bulunabiliyor. 2016’da dizi sezon finali yaptı ancak 4.sezonu ile devam etmedi.

Konusu

Sabri ile yıldız karı kocadırlar. Çocukları Tosun, Zeki, Afet’tir. Yıldız’ın annesi, Sabri’nin ise kayınvalidesi ile birlikte orta halli bir evde yaşarlar. Aileye sonradan katılan kedi Bürol ise ailenin neşe kaynağıdır. 2. sezonda kedi Bürol çoğu bölümde izleyicinin karşısına çıkıyor. Her macerada farklı bir olaya atılan fırıldaklar tıpkı fırıldak gibi her olayın üstesinden gelmeyi başarıyorlar.

Fırıldak Ailesi film konusu

Dizinin konusu, Bir gece köydeki tüm kadınların kaçırılmasıyla başlayan macera, Sabri Fırıldak ve arkadaşlarını korkunç yaratıklarla dolu büyülü ormana sürükleyecektir. Kadınlarını geri almak için ise, kahramanlarımızın kötülerin başı Tarumar ile büyük bir savaşa girmeleri gerekecektir.

Fırıldak Ailesi film Oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Murat Boz, Yılmaz Vural, Eser Yenenler, İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç, Mahmut Tuncer, Bülent Kayabaş, Tülay Bursa, Gülen Karaman gibi isimler sesleri ile yer alıyor.

Murat Boz – Kendisi
Yılmaz Vural – Kendisi
Eser Yenenler – Necati
İbrahim Büyükak – Necati
Oğuzhan Koç – Necati
Mahmut Tuncer – Kendisi
Bülent Kayabaş – Sabri
Tülay Bursa – Dürdane
Gülen Karaman – Yıldız
Keremcan Köse – Zeki
Tülay Köneçoğlu – Afet
Barış Özgenç – Gültekin
Onur Akgülgil – Orhan

Film fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.