Flatliners (Çizgi Ötesi) Film | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Flatliners (Çizgi Ötesi) Film | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Flatliners filmi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, fragmanı, ekşi sözlük, izle, IMDb puanı gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Flatliners (Çizgi Ötesi) Film | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Flatliners (Çizgi Ötesi) filmi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, fragmanı, ekşi sözlük, izle, IMDb puanı gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

1 Aralık 2017’de Türkiye’de vizyona giren Amerikan yapımı bilim-kurgu ve gerilim filmidir. Joel Schumacher tarafından 1990 yılında sinemaya uyarlanan film, 2017 yılında modern versiyonu ile yeniden çekildi. Filmin yönetmenliğini Niels Arden Oplev üstlenirken, senaryosunu Ben Ripley ve Laurence Mark kaleme aldı. Filmin oyuncu kadrosunda Ellen Page, Diego Luna, Nina Dobrev, James Norton, Kiersey Clemons, Kiefer Sutherland, Beau Mirchoff, Steve Byers, Daniela Barbosa, Jenny Raven, Janet Porter , Stefano DiMatteo, Jessica Rose ve Jimi Shlag yer almaktadır. yapım IMDb‘de 40 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 5,2’lik puana sahip oldu. Film 4 Ekim 2020’de Netflix Türkiye’nin de arşivine eklendi.

Flatliners (Çizgi Ötesi) konusu

Filmin konusu, Yaşamın ötesini merak eden tıp öğrencileri, ölümle yaşam arasındaki çizgiyi kontrol altında tutarak, öte tarafa kısa süreli ziyaretler yapmaya karar verirler. Beden fonksiyonlarını durdurarak ölümü görme imkanı yakalayan gençler, bu deneyimin karanlık yönleriyle de hesaplaşmak zorunda kalacaklardır. Ölümden sonra neler olduğunu merak eden beş tıp öğrencisi, çok tehlikeli bir deneye kalkışır: birbirlerinin kalbini kısa süreliğine durdurarak, her biri neredeyse öldükleri bir anı deneyimler. Ve bu da onlara ölümden sonra ne olduğuna dair ilk elden bilgi sağlar. Ancak, deneyleri gittikçe daha tehlikeli bir hal alırken, her biri geçmişteki günahları tarafından avlanmaya ve diğer tarafa geçmelerinin paranormal sonuçlarını yaşamaya başlarlar.

Flatliners (Çizgi Ötesi) oyuncuları ve karakterleri (cast)

Filmin kadrosunda, Ellen Page, Diego Luna, Nina Dobrev, James Norton, Kiersey Clemons ve Kiefer Sutherland gibi isimler yer alıyor.

Ellen Page – Courtney
Diego Luna – Ray

Nina Dobrev – Marlo
James Norton – Jamie
Kiersey Clemons – Sophia
Kiefer Sutherland – Dr. Barry Wolfson
Beau Mirchoff – Brad
Steve Byers – Sam
Daniela Barbosa – Harley
Jenny Raven – Irina Wong
Janet Porter – ER Doctor
Stefano DiMatteo – Paremedic
Jessica Rose – Puzzle Nurse
Jimi Shlag – Burly Man

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.