Fondöten Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken 5 Altın Faktör

30.05.2021
Fondöten Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken 5 Altın Faktör

Çevrenizde o kadar çok şey oluyor ki ve telaşlı bir hayat yakalandığında, sonunda stresli ve yorgun hissetmeniz doğaldır ve stres belirtilerinizi göstermeye başlayan ilk alanlardan biri cildiniz, özellikle de yüzünüzdür.

Şüphesiz, o mükemmel cilt görünümünü elde etmek söz konusu olduğunda hepimizin biraz yardıma ihtiyacı vardır ve bunu başarmanın bir yolu, lekeleri gizleyebilen ve cildinize doğal olarak ışıltılı bir görünüm kazandıran bir fondöten kullanmaktır. Fondötenler çeşitli formatlarda gelir – sıvı, katı, krem ve çubuk ve bugün sizinle cilt tonunda iyi çalışan fondöteni nasıl seçersiniz bunu paylaşacağız. En iyi fondöten seçerken dikkat etmeniz gereken başlıklar aşağıdaki gibi.

  • Cilt Tipi
  • Malzeme Tipi
  • Nemlendirici Güç
  • UV Koruması
  • Kapsam
  • Cilt Tonu
  • Dayanma gücü

Cilt üzerinde inanılmaz derecede hafif ve ipeksi olabilirler, ayrıca bunları karıştırmak kolaydır. Hangisini seçtiğinize bağlı olarak, inanılmaz parlaklık durdurma yeteneklerine sahip olabilirler. AYRICA, bir kapatıcı olarak bir sopa temelini ikiye katlayabilirsiniz, bu da seyahat ediyorsanız ve makyaj çantanızda yer kalmadığında gerçekten kullanışlıdır.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli formülasyonlar vardır, bu yüzden sadece kalın, tam kapatıcı olduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünün (ve başınızı döndürmeye hazırlanın. Elbette, eğer mat, tam kapatıcı bir bitiş ise tam aradığınız şey budur. YSL veya NARS’ı seveceğim. Ama teninizde nemli, saf bir bitiş bırakacak bir şeyin peşindeyseniz, Burberry ve baremineraller kullanmak isteyebilirsiniz.

En iyi fondöten ve daha birçok konuda tavsiye rehberi www.yazi.org u ziyaret edebilirsiniz.

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.