Forever Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Forever dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, 2.sezon ne zaman, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

22.12.2020
Forever Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Forever dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, 2.sezon ne zaman, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

22 Eylül 2014′de Amerikan televizyon kanalı ABC tarafından yayınlanan ABD yapımı dizilerden biridir. Toplam 1 sezon ve 22 bölümden oluşan dizi, ilk sezonunun ardından iptal edildi. Dizinin oyuncu kadrosunda Ioan Gruffudd, Alana De La Garza, Joel David Moore, Donnie Keshawarz, Judd Hirsch ve Lorraine Toussaint gibi isimler yer alıyor. Tek sezon süren dizi, 5 Mayıs 2015’de yayınlanan bölümü ile final yaptı. Her bölümü 42 dakikadan oluşan dizi, Matt Miller tarafından tasarlanan dizinin yönetmenliğini ve senaryosu geniş bir ekip tarafından üstlenildi. Dizi IMDbde 52 bine yakın oy aldı ve 8,3‘lük puana sahip oldu. Dizi en çok da başrolünde yer alan İoan Gruffudd‘un yer alması ile dikkatleri üzerine çekmişti.

Forever dizi konusu

Dizinin konusu, Henry Morgan, ölümsüzlüğünü sona erdirmenin bir yolunu keşfetmek ve suçları çözmek için New York Polis Departmanında (NYPD) kendisine yardımcı olan 200 yılı aşkın bilgi birikimini kullanarak muayene uzmanlığı yapmaktadır. Bu sıralarda NYPD’den tanıştığı Dedektif Jo Martinez ile birçok vakanın sonuca ulaşmasında beraber çalışırlar. Bu süreçte gizli biri tarafından takip edildiğini ve takip eden kişinin kendi gibi ölümsüz olduğunu öğrenir. Gizli kişiyle uğraşırken aynı zamanda yıllar önce evden kaçan eşiyle ilgili de bulgular elde etmeye çalışır. Dizinin son bölümlerinde, buna dair önemli şeyler keşfeder.

Forever dizi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Ioan Gruffudd, Alana De La Garza, Joel David Moore, Donnie Keshawarz, Judd Hirsch ve Lorraine Toussaint gibi isimler yer alıyor.

Ioan Gruffudd – Henry Morgan
Alana De La Garza – Jo Martinez
Joel David Moore – Lucas Wahl
Donnie Keshawarz – Mike Hanson
Judd Hirsch – Abe
Lorraine Toussaint – Lt. Joanna Reece
Mackenzie Mauzy – Abigail
Burn Gorman – Adam
Eli Tokash – Young Abe
Cuba Gooding Jr. – Isaac Monroe
Shamika Cotton – Anita
Hilarie Burton – Iona Payne

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle