Four Lives Dizi Konusu | Oyuncuları | Yorumları - Yorum Güncel

Four Lives Dizi Konusu | Oyuncuları | Yorumları

04.01.2022
Four Lives Dizi Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Four Lives dizi, konusu, oyuncuları, imdb, ekşi, bbc, cast, yayın tarihi, trailer, inceleme, dizi yorumları, kaç bölüm, Memet Ali Alabora yeni dizi, gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Neil McKay’in yaratıcısı olduğu 2021 yapımı BBC dizisidir. Stephen Merchant, Sheridan Smith, Leanne Best ve Samuel Barnett’in başrolünde aynı zamanda Türk oyuncu Memet Ali Alabora da yer aldı. Dizide, 2014 – 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilen dört cinayeti ele alıyor.

Neil McKay, Jeff Papa ve Serena Cullen gibi isimlerin yapımcısı olduğu dizi 2019 yılında çekimleri başladı. 2020 yılında tamamlanan dizi pandemi nedeniyle ertelenmişti. Suç ve gizem türündeki dizi 3 bölümden oluşmaktadır. Bölümleri 3-4-5 Ocak 2022 tarihinde yayınlanmaya başlayan dizi izleyenlerinden 8,3 imdb puanı topladı.

Four Lives Dizi Konusu

Dizinin konusu; katil Stephen Port’a hayatlarını kaybeden dört genç eşcinsel erkeğin, Anthony Walgate, Gabriel Kovari, Daniel Whitworth ve Jack Taylor’ın ailelerinin gerçek hikayesini takip ediyor . Polisin başarısızlıklarıyla karşı karşıya kaldılar, sevdikleri için adalet için savaşmaktadırlar.

Four Lives Dizi Oyuncuları

Stephen Merchant, Sheridan Smith, Leanne Best ve Samuel Barnett’in başrolünde aynı zamanda Türk oyuncu Memet Ali Alabora da yer aldı.

Karakteri

Stephen Merchant – Stephen Port
Sheridan Smith – Sarah Sak
Leanne Best – Kate
Samuel Barnett – Ryan Edwards
Robert Emms – Ricky
Michael Jibson – DC Slaymaker
Kris Hitchen – Tom
Ben Cartwright – Det. Sqt. O’Donnell
Memet Ali Alabora – Sami Sak
Giselle Cullinane – Barbara Denham
Daniel Ryan – Adam Whitworth
Ella Kenion – Mandy

Film Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.