Gecenin Dişleri Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix - Yorum Güncel

Gecenin Dişleri Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Gecenin Dişleri Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Gecenin Dişleri (Night Teeth) film, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı, Netflix Filmleri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

22 Ekim 2021‘de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix orijinali filmdir. Toplam 1 saat 47 dakikadan oluşan film, aksiyon, suç ve dram türünde yer alıyor.

Filmin yönetmenliğini Adam Randall üstlenirken, senaryosunu Brent Dillon kaleme aldı.

Filmin oyuncu kadrosunda Lendeborg Jr., Debby Ryan, Lucy Fry, Alfie Allen, Sydney Sweeney ve Raúl Castillo gibi isimler yer alıyor. Film ABD’nin Los Angeles kentinde meydana geldi.

Filmin orijinal adı: Night Teeth

Gecenin Dişleri konusu

Filmin konusu, Şoförlük yapan bir üniversite öğrencisi, Los Angeles’ta bir gece partisi için iki gizemli kadını alır. Ancak kana susamış niyetlerini ve tehlikeli, karanlık yeraltı dünyalarını ortaya çıkardığında, hayatta kalmak için savaşmak zorundadır.

İki gizemli kadın, Los Angeles’ta parti dolu bir gece geçirmeye karar verir. Kadınlar, kendilerini bir dizi partiye götürmesi için genç bir şoförle anlaşır. Gecenin ilerleyen saatlerinde şoför, kadınların iddia ettikleri kişiler olmadıklarını fark eder. Onların gerçek kimliklerinin ortaya çıkmasıyla birlikte şoför hayatta kalmak için savaşmak zorunda kalır.

Partilere akmak için gece gezmesine çıkan iki gizemli kadını arabasına alan genç şoför, yolcuları gerçek yüzlerini gösterince hayatta kalmak için savaşmak zorunda kalır.

Gecenin Dişleri oyuncuları ve karakterleri (cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Jorge Lendeborg Jr., Debby Ryan, Lucy Fry, Alfie Allen, Sydney Sweeney ve Raúl Castillo gibi isimler yer alıyor.

Jorge Lendeborg Jr. – Benny
Debby Ryan – Blaire
Lucy Fry – Zoe
Alfie Allen – Victor
Sydney Sweeney – Eva
Raúl Castillo – Jay Perez
Alexander Ludwig – Rocko
Megan Fox – Grace
Bryan Batt – Gio
Marlene Forte – Abuela

Night Teeth Filmi Yorumları

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.