Geri Sayım Filmi (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

02.07.2023
Geri Sayım Filmi (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

Geri Sayım filmi, konusu, oyuncuları, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman vizyona girecek, ne zaman çıkacak, imdb, 2023, fragman, başrolü, yönetmeni, nerede çekildi, bütçe, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Diopter Film ve Metropol Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği yerli sinema filmidir. Türk hackerın gerçek hikayesinden uyarlanan filmin yönetmenliğini Aykut Taşkın üstlenirken, senaryosu Çetin Büyükakın tarafından kaleme alındı.

Alanında bir ilk olan film, babasının intikamını almak için kendini geliştirip başarılı bir hacker olan ve 1321 yılla yargılanan genç bir adamın hikayesini konu alıyor.

Filmin oyuncu kadrosunda sosyal medya fenomeni Özgür Balakar’ın yanı sıra BKM Mutfak oyuncularından Metin Pıhlıs, Hilmi Deler ve Batuhan Soyaslan gibi ünlü isimler yer alıyor.

Film toplam 1 saat 54 dakikadan oluşuyor. İddialı aksiyon sahnelerinin yer aldığı sinema filmi 30 Haziran 2023‘de izleyicisiyle buluşuyor.

Geri Sayım Filmi Konusu

Film, babasının intikamını almaya çalışan genç bir adamın hikayesini konu alıyor. İş insanı Ethem, Wind’in babasının yıkımına sonrasında da ölümüne neden olur. Çocukken yaşadığı bu olayı unutamayan Wind, babasının intikamını almak için yemin eder. Bu amaç uğruna yıllar süren bir çalışma gerçekleştiren Wind, sonunda istediği seviyeye ulaşır. Wind adıyla bilinen ve internet ortamında başarılı bir hacker olmayı başaran genç, pek çok kişinin korkulu rüyası haline gelir.

Geri Sayım Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda hacker rolünde Veysel Demir yer alıyor. Ayrıca sosyal medya platformlarında içerik üreten Özgür Balakar’ın yanı sıra Hakan Bilgin, Yosi Mizrahi, Ahmet Hilmi Deler, Metin Pıhlıs, Emircan Yalçın, Batuhan Soyaslan ve Ahmet Muhammet Emrak gibi ünlü isimlerde filmde rol alıyor.

Karakterleri

Veysel Demir – Wind
Özgür Balakar – Tuğba
Hakan Bilgin
Yosi Mizrahi – Ethem
Ahmet Hilmi Deler – Cenk
Metin Pıhlıs – Doruk
Emircan Yalçın – Murat
Batuhan Soyaslan – Mert
Ahmet Muhammet Emrak – İlhan

Filmin fragmanını buradan izleyebilirsiniz;

YORUMLAR

  1. alert(1) dedi ki:

    çöp film

  2. a aa dedi ki:

    aaaaaaaaaa

canlı tv izle