Gibi 2.sezon 11.bölüm ne zaman yayınlanacak? Exxen - Yorum Güncel

Gibi 2.sezon 11.bölüm ne zaman yayınlanacak? Exxen

06.03.2022
Gibi 2.sezon 11.bölüm ne zaman yayınlanacak? Exxen

Gibi 2.sezon 11.bölüm ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Gibi 2.sezon 11.bölüm hakkında

İlk olarak 31 Aralık 2020’de Exxen tarafından yayınlanmaya başlayan Exxen orijinali dizidir. Dizinin başrollerinde Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç‘ın yer aldığı dizinin yönetmenliğini Ömer Sinir üstlendi. Dizinin senaryosu başrolde yer alan Feyyaz Yiğit ile birlikte Aziz Kedi tarafından kaleme alınıyor. Dizinin ilk sezonu 13 bölümden oluştu. 2021’in Mart ayında sezon finali yayımlanan dizi 2. sezonu ile 31 Aralık 2021 gecesi yayınlanan bölümü ile geri döndü.

Dizinin 2.sezon 10 bölümünü izleyen Exxen abonelerinin aklındaki soru ise Gibi 2.sezon 11.bölüm ne zaman yayınlanacak? oldu.

Dizinin 2.sezonunun 10.bölümü ile tamamladığını söyleyelim. Peki Gibi 3.sezon olacak mı?

Bu içeriğin cevabı içeriğimizde!

Gibi dizi konusu

Dizinin konusu, Yılmaz ve İlkkan, sürekli olarak birbiriyle didişmekte olan iki arkadaş. En büyük özellikleri ise sıradan hayatlarını altüst edecek bir şeyler yapmayı her zaman becermek. Küçücük olayları inanılmaz bir ustalıkla büyütüyor, işleri saç baş yolduracak seviyeye getiriyorlar. Onlar her gün yaşadığımız talihsizliklerin, tuhaf olayların ve çaresizliklerin cisimleşmiş hali.

1.bölüm – Vücutcu Yalvaç

Gelin vücuda bakışımızın köklerinde buluşalım ve kendimize şu soruyu soralım: Neden bu beden?

2.bölüm – Kuki

Bir adam… Bir çocuk… Bir adam daha… Bir kadın… İki adam… Diğer bir kadın… Öbür adam… Birçok insan… Bu nefes kesici macerayı kaçırmayın.

3.Bölüm – Bej

Gönenç ve cüsse sahibi bir adamın, el kadar çocukla arasındaki anlaşılmaz savaşını dikkatle izleyeceksiniz. Bej; dekonstrüktivize bir melodram…

4.Bölüm – Sokak Röportajı

“Tehlikenin en büyüğü nereden geldiği belli olmayandır.” mottosuyla yollara düşen üç adam ve hayat dersi niteliğinde bir adaptasyon şöleni…

5.Bölüm – Çaça ve Cosplay

Latin dansları ve fantastik evrenlerin kesişim kümesinde ibret yüklü bir sürtüşme…

6.Bölüm – İki İçi Dışı Bir Kişi

Gizemli bir dayı, zehirli bir dobralık altında ezilen masum insanlar ve şiirsel adaletin görkemli tecellisi…

7.Bölüm – Gelin Başı

Muhteşem bir düğün öncesi yaşanan vasat entrikalar; dostluk, cömertlik ve empati bileşenlerini rekabet potasında eriten bir grup insanı zavallı çırpınışlara sürükler.

8.Bölüm – Resimdeki Ünlü

Kendisi için küçük ama insanlık için büyük bir kariyer… Kare bulmaca, cırcır böceği ve Celine Dion üçgeninde alevlenen çaresiz bir saplantı.

9.Bölüm – Eşref Hidayet Gürdal

Bakırköy ya da Ataköy civarında bir yerlerde dört duvar arasına sıkışan hevesler ve soluk soluğa bir bekleyişin kaçınılmaz riskleri…

  1. Bölüm –

Roma İmparatorluğu’nun en ihtişamlı dönemleri… Ortalık politik kurnazlıklar ve vıcık vıcık senatörlerle dolu… Ama tüm bunların karşısında tek başına duran biri var. Roma’ya beslediği büyük aşkla kaynayan..

Gibi oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılınç ve Ahmet Kürşat Öçalan gibi isimler yer alıyor.

Feyyaz Yiğit – Yılmaz
Kıvanç Kılınç – İlkkan
Ahmet Kürşat Öçalan – Ersoy
Ozan Eflatunterin – Serhat
Arda Berç Dalıcı – Yalvaç
Ferda İşil – Asiye
Ömer Faruk Uluocak – Ünsal
Beşir Çakmak – Beşir

Gibi 2.sezon 11.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 2.sezon 11.bölümü olmayacak. Dizi ilk sezonunun aksine 2.sezonun 10. bölümünde sezon finali yaptı. Yapımın 3.sezon ile ne zaman döneceği belli değil ancak bazı kaynaklara göre 3. ve 4.sezon onaylarını yayıncısı Exxen’den aldığı ifade ediliyor.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 5 Average: 1]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.