Gibi 2.sezon olacak mı? Ne zaman? Exxen - Yorum Güncel

Gibi 2.sezon olacak mı? Ne zaman? Exxen

Gibi 2.sezon olacak mı, ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, IMDb puanı, Ekşi yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirisiniz.

Gibi 2.sezon olacak mı? Ne zaman? Exxen

Gibi 2.sezon olacak mı, ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, IMDb puanı, Ekşi yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirisiniz.

Gibi 2.sezon hakkında

1 Ocak 2021’de Exxen‘in yayın hayatına başladığı ilk gün yayın hayatına başlayan dizidir. Komedi türünde yer alan dizi, Ömer Sinir’in yönetmenliğinde çekildi. Dizinin senaryosunu Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi kaleme alırken, dizinin danışmanlığını ise Ali Atay yaptı. İlk sezonu 12 bölümden oluşan dizi kısa sürede platformun en çok izlenen ve beğenilen dizisi oldu. İlk sezonu izleyen seyirciler uzun süre dizinin 2.sezonun olup olmadığını merak etti. Bu soru ile ilgili yayıncı Exxen’den sonunda sevindiren açıklama geldi.

Gibi 2.sezon olacak mı? sorusuna cevabımız ‘evet olacak’. Ancak dizinin 2.sezonunun ne zaman yayınlanacağı henüz net değil.

Gibi dizi konusu

Dizinin konusu, Yılmaz ve İlkkan, sürekli olarak birbiriyle didişmekte olan iki arkadaş. En büyük özellikleri ise sıradan hayatlarını altüst edecek bir şeyler yapmayı her zaman becermek. Küçücük olayları inanılmaz bir ustalıkla büyütüyor, işleri saç baş yolduracak seviyeye getiriyorlar. Onlar her gün yaşadığımız talihsizliklerin, tuhaf olayların ve çaresizliklerin cisimleşmiş hali.

Her bölümde ilkkan ve Yılmaz’ın farklı olaylar ve maceralara katıldığı dizide her bölümde bambaşa dünyaları deneyimliyorsunuz.

Gibi oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç yer alıyor.

Feyyaz Yiğit – Yılmaz
Kıvanç Akkan – İlkkan
Ersin – Necat Bayar
Erdem – Rsim Can Güneş
Göngör – Hacı Mustafa Develi
Soysal – Mustafa Erkan
Kasap – Şükrü Şengül
Ramazan – Hüseyin Baylan

Gibi 2.sezon olacak mı?

İlk sezonu 12 bölümden oluşan ve farklı mizah anlayışı ile beğeni toplayan dizi, yayıncı Exxen tarafından sonunda 2.sezon onayını aldı. Platformun resmi instagram hesabından 1 Ekim 2021 tarihinde yapılan paylaşımda ‘#Gibi 2. sezonuyla yakında #EXXEN’de 💛’ ifadelerine yer verildi.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.