Gitmesine İzin Ver Filmi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları - Yorum Güncel

Gitmesine İzin Ver Filmi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Gitmesine İzin Ver (Let Him Go) filmi, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel’den yanıt bulabilirsiniz.

09.11.2020
Gitmesine İzin Ver Filmi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Gitmesine İzin Ver (Let Him Go) filmi, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

6 Kasım 2020‘de Türkiye’de vizyona giren Amerikan yapımı, Suç, Gerilim ve dram filmidir. Filmin yönetmenliğini Thomas Bezucha üstlenirken seanryosunu da Thomas Bezucha ile birlikte Larry Watson kaleme aldı. Film Amerika’da pandemi döneminde elde ettiği gişe rakamları ile başarı sağlamayı başararak ön plana çıktı. Toplam 114 dakikadan oluşan film, Larry Watson‘ın aynı adlı eserinden uyarlandı. filmin orjinal adı ise Let Him Go. Filminin oyuncu kadrosunda Diane Lane, Kevin Costner, Lesley Manville, Kayli Carter, Booboo Stewart ve Jeffrey Donovan gibi isimler yer alıyor. IMDb‘de film 7,4‘lük puana sahip oldu.

Gitmesine İzin Ver konusu

Filmin konusu, Oğullarını kaybetmelerinin ardından torunlarını ailelerine katmaya çalışan bir çiftin yaşamına odaklanıyor. Emekli şerif George Blackledge ve eşi Margaret, oğullarını kaybetmenin acısıyla baş etmeye çalışır. Artık onların hayattaki tek amacı, torunlarını bulup ailelerine dahil edebilmektir. Çift, tehlikeli bir aileyle birlikte kalan genç torunlarını kurtarmak için Montana’daki çiftliklerinden ayrılarak Dakota’ya gider. Blanche Weboy tarafından yönetilen ailenin yanına geldiklerinde George ve Margaret, onların çocuğu bırakmayacaklarını anlar. Aileleri uğruna savaşmak zorunda kalan George ve Margaret, torunlarını yanlarına almayı başarabilecek midir?

Gitmesine İzin Ver oyuncuları ve karakterleri (cast)

Filminin oyuncu kadrosunda Diane Lane, Kevin Costner, Lesley Manville, Kayli Carter, Booboo Stewart ve Jeffrey Donovan gibi isimler yer alıyor.

Diane Lane – Margaret Blackledge
Kevin Costner – George Blackledge
Lesley Manville – Blanche Weboy
Kayli Carter – Lorna Blackledge
Booboo Stewart – Peter Dragswolf
Jeffrey Donovan – Bill Weboy
Will Brittain – Donnie Weboy
Ryan Bruce – James Blackledge
Adam Stafford – Marvin Weboy
Bradley Stryker – Sheriff Nevelson
Tayden Marks – Bag Boy
Caillou Pettis – Cart Boy
Connor Mackay – Elton Weboy
Greg Lawson – Gladstone Sheriff
Aidan Moreno – Montgomery Manager

Film fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.