Glitch Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

07.10.2022
Glitch Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Glitch dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, imdb puanı, ekşi, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

7 Ekim 2022’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix Güney Kore orijinal dizisidir. İlk sezonu 10 bölümden oluşan dizi komedi, gizem ve bilim-kurgu türünde yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Jeon Yeo-been, Nana, Lee Dong-hwi, Ryu Kyung-soo, Lee Min-goo, Park Won-seok, Heo Sung-tae ve Baek Joo-hee gibi isimler yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Gin Han-sai üstlenirken, senaryosunu Roh Deok kaleme aldı.

Dizi IMDb‘de 7,8‘lik puana sahip oldu.

Glitch dizi konusu

Dizinin konusu, Genç bir kadın, bir UFO meraklısıyla birlikte erkek arkadaşının aniden ortadan kaybolmasını araştırırken çılgınca bir komplonun içine düşer. Hong Jihyo, hayatına yeniden giren tuhaf yaratığı görmezden gelmek için elinden geleni yapar. Ama yaratığın dikkat çekmek için yaptıklarını görmemek artık neredeyse imkânsızdır. Lee Siguk’u hiçbir yerde bulamayan Jihyo, UFO meraklılarından oluşan bir topluluğa başvurur ama burada hoş karşılanmaz. Huh Bora, yapılan araştırmayı kendi video dizisinde kullanma şartıyla Jihyo’ya yardım edeceğini söyler. İkisi birlikte Siguk’un dairesine gider. Tartışan iki arkadaşın yolları ayrılır. Jihyo polise giderken Bora şüpheli bulduğu bir emlakçının peşine takılır.

Glitch dizi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Jeon Yeo-been, Nana, Lee Dong-hwi, Ryu Kyung-soo, Lee Min-goo, Park Won-seok, Heo Sung-tae ve Baek Joo-hee gibi isimler yer alıyor.

Jeon Yeo-been – Hong Ji-hyo
Nana – Heo Bo-ra
Lee Dong-hwi – Lee Si-kook,
Ryu Kyung-soo – Kim Byung-jo,
Lee Min-goo – Dong-hyuk,
Park Won-seok
Heo Sung-tae
Baek Joo-hee
Jung Da-bin
Ko Chang-seok
Kim Byung-chul
Christian Lagahit
Kim Ja-young
Jung Won-chang

Fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle