Gökyüzünün Üzerinde 3 Metre Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Gökyüzünün Üzerinde 3 Metre Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Gökyüzünün Üzerinde 3 Metre dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, 2.sezon ne zaman, Ekşi sözlük yorumları, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Gökyüzünün Üzerinde 3 Metre Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Gökyüzünün Üzerinde 3 Metre dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, 2.sezon ne zaman, Ekşi sözlük yorumları, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

29 Nisan 2021‘de Netflix Türkiye‘de yayınlanmaya başlayan Netflix İtalya orjinal yapımıdır. İlk sezonu toplam 8 bölümden oluşan yapım, Federico Moccia‘nın Three Meters Above the Sky adlı eserinden uyarlandı. Dizinin yaratıcılığını Mirko Cetrangolo ve Anita Rivaroli üstlendi. Dizinin yönetmenliğini Francesco Lagi ve Lorenzo Sportiello kaleme aldı. Orijinal adı Summertime olan yapım, Türkiye’de Gökyüzünün Üzerinde 3 Metre adı ile yayınlanıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Coco Rebecca Edogamhe, Ludovico Tersigni, Amanda Campana, Andrea Lattanzi, Giovanni Maini ve Thony gibi isimler yer alıyor. Yapım IMDb‘de 2 bine yakın kişi tarafından oylandı ve 5,3‘lük puana sahip oldu.

Gökyüzünün Üzerinde 3 Metre konusu

Dizinin konusu, Çok farklı geçmişlere sahip iki genç, İtalya’nın Adriyatik Sahili’deki bir yaz tatili sırasında birbirine âşık olur. Federico Moccia’nın kitap serisinden esinlendi. Ebeveynleri nedeniyle hayal kırıklığı yaşayan Summer, pek istemese de arkadaşıyla bir partiye katılır. Burada, oldukça öz güvenli bir genç olan Ale ile tanışır. Okulun bitmesinin ardından Summer, yeni işine başlamayı heyecanla bekler. Birlikte çalışacağı kişiyi gördüğünde ise şaşırır. Ale aşk hayatı konusunda çelişki yaşar. Summer, Edo ile birlikteyken kendini rahat hissetmez. Ale’nin babası, motosiklet kazası konusunda Ale ile yüzleşir. Sofia, Dario’ya flört tavsiyelerinde bulunur. Ale’nin ortadan kaybolması sevenlerini endişelendirir. Summer, Edo’ya gerçek hislerini açıklar. Dario kime âşık olduğunu Sofia’ya itiraf eder.

Gökyüzünün Üzerinde 3 Metre oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Coco Rebecca Edogamhe, Ludovico Tersigni, Amanda Campana, Andrea Lattanzi, Giovanni Maini ve Thony gibi isimler yer alıyor.

Coco Rebecca Edogamhe – Summer Bennati
Ludovico Tersigni – Alessandro “Ale” Alba
Amanda Campana – Sofia
Andrea Lattanzi – Dario
Giovanni Maini – Edo
Thony – Isabella
Alice Ann Edogamhe – Blue Bennati
Stefano Fregni – Piero
Giuseppe Giacobazzi – Loris
Eugenio Krauss – Bruno De Cara
Maria Sole Mansutti – Laura Alba
Mario Sgueglia – Maurizio Alba
Caterina Biasiol – Maddalena

Gökyüzünün Üzerinde 3 Metre 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizi, 2.sezonu ile 3 Haziran 2021’de seyiricisi ile Netflix’te buluşacak.

Dizi yorumları

başrol oyuncusunun her sahnede ifadesiz bir suratla baktığı netflix dizisi. sırf saçları ve otantik tipi yüzünden alınmış sanırım.

  • april ludgate / Ekşi Sözlük

bomboş bir netflix dizisi. ayı konuyu farklı oyuncularla farklı şehirlerde klişe diyaloglarla çekmekten bıkmamışlar. birinci bölümü bile tamamlamadan çıktım.

  • tel cambazi / Ekşi Sözlük

vakit geçirmek için bile aşırı sıkıcı bulduğum dizi, özellikle başroldeki kızın oynayamaması fenalık getirdi.

  • laleina / Ekşi Sözlük

boş vakit geçirmelik, başrolde yaz mevsiminin olduğu, çerezlik gençlik dizisi. ben beğendim.

  • tsayir / Ekşi Sözlük

Fragman

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.