Gönül Dağı Dizi (2020)| Konusu | Oyuncuları | TRT 1

Gönül Dağı Dizi, konusu, oyuncuları, nerede çekildi, fragman, ne zaman, trt 1, 1.bölüm, ne zaman başlayacak, müziüi, mustafa çiftçi, dizisi gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

04.10.2020
425
Gönül Dağı Dizi (2020)| Konusu | Oyuncuları | TRT 1

TRT ‘in yeni dönem dizilerinden Gönül Dağı dizi ilk tanıtımı yayınlandı. Gönül Dağı Dizi, konusu, oyuncuları, nerede çekildi, nerede çekiliyor, 1. bölüm fragmanı, fragman, ne zaman, trt 1, 1.bölüm, ne zaman başlayacak, senaristi, ne zaman başlayacak, son bölüm izle, müziği, mustafa çiftçi, dizisi gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Gönül Dağı Dizi hakkında

Trt 1 kanalının yeni sezon iddialı yapımlarından biri olan Gönül Dağı dizisinden ilk tanıtım yayınladı. Bu yıl Nizam-, Alem, Mevlanai Masumlar Apartmanı ve Tövbeler Olsun gibi yapımları ile dikkat çeken dizilerle yeni sezona merhaba diyen TRT 1 kanalından yeni bir dizi daha geliyor. Konusu ve oyuncuları ile dikkat çeken yapımın ilk tanıtım fragmanı ise oldukça ilgi gördü.

Yahya Samancı’nın yönetmen koltuğunda oturduğu dizi Mustafa Çiftçi’nin bozkır hikayelerini kaleme aldığı hikayelerinden senaryolaştırıldı. 3 kuzenin imkansızı başarma hikayesini konu alan dizi Eskişehir’de çekildi. Drama türündeli dizi TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Gönül Dağı Konusu

Bozkır’da bir Anadolu masalı olarak tanıtılan dizi 3 kuzenin imkansızı başarma hikayesini konu alıyor.

Mustafa Çiftçi’nin günyüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek hazırlanan dizi bozkırda hayallerinin peşinden koşarak tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin öyküsünü anlatıyor.

Oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Eskişehir Sivrihisar’da çekilen ve bir bozkır öyküsünü anlatan dizi Gönül Dağı’nın başrollerini Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan üstleniyor.ennant gibi isimler yer alıyor.

Alev Alev Dizi | Konusu | Oyuncuları 2020 | SHOW TV

Dizide ayrıca Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüpoğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli ve Çiğdem Aygün yer alıyor.

Cihat Suvarioglu
Ecem Özkaya
Gulsim Ali – Dilek
Berk Atan – Taner
Ege Aydan
Erdal Cindoruk
Ferdi Sancar
Semih Ertürk
Nazli Pinar Kaya
Ali Düsenkalkar
Sebnem Dilligil
Gülhan Tekin
Feyza Isik
Yavuz Sepetçi
Nuri Gökasan

Gönül Dağı Dizi Nerede Çekildi?

Dizi, İstanbul dışında Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde çekildi.

Dizi Müziği

“Neredesin Sen”

Gönül Dağı Dizi Ne Zaman Başlayacak?

Bozkır’da bir Anadolu masalı olarak tanıtılan dizi için henüz bir yayın tarihi verilmedi. Gelişmeleri takip etmek için bizi sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.

Dizi fragmanı

“Gelmek, gitmenin kardeşidir buralarda.
Her kavuşma, bir ayrılığın habercisi!” https://www.youtube.com/embed/UCZXYqBTVlM

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR