Green Mothers Club Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Green Mothers Club Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

04.05.2022
Green Mothers Club Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Green Mothers Club dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Kore Dizileri 2022, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

6 Nisan 2022′de yayınlanmaya başlayan 2022 yapımı Güney Kore dizisidir. Toplam 16 bölümden oluşan dizi, arkadaşlık ve dram türünde yer alıyor. Dizi 26 Mayıs 2022’de yayınlanan bölümü ile yayın maratonunu tamamlayacak.

Dizinin yönetmenliğini Ra Ha Na üstlenirken, senaryosunu Shin Yi Won kaleme aldı.

Haftanın 2 günü yayınlanan dizinin bölümlerinin süresi ise 60 dakikadır. önce JTBC ardından Netflix tarafından yayınlanan dizinin oyuncu kadrosunda Lee Yo Won, Choo Ja Hyun, Kim Gyu Ri, Jang Hye Jin, Joo Min Kyung ve Yoon Gyung Ho gibi isimler yer alıyor.

Dizi Mydramalist‘te 7,8‘lik puana sahip oldu.

Green Mothers Club konusu

Dizinin konusu, ilkokuldan beri tanışan, her biri üstesinden gelemeyecekleri bir komplekse sahip 5 annenin arkadaşlığı ve geçmişten kalmış güçlü bağlarını konu alıyor. Yerel ilkokulundaki velilerin bir mahalle derneği etrafında dönen tehlikeli ilişkilerin yanı sıra kendilerini sadece anne olarak görmeye başlayan dernekteki kadınlar, daha önce saklı kalmış sırları ortaya çıkaracak ve yetişkinlikte arkadaşlığın anlamını öğrenecekler. Bir anne olan Lee Eun Pyo, Kaliteli eğitime oldukça önem veren biridir ve bu konuda güçlü bir gurur duygusuna sahiptir. Estetik alanında uzmanlaşmak için Fransa’da eğitim almıştır. Ancak eğitim için özel bir bölgeye taşındığında oradaki ilkokul topluluğuna katılır ve beklenmedik zorluklarla karşılaşır.

Güzel görünümü ve içeriden öğrenilen bilgileri elde etme yeteneği ile ebeveyn derneğinin trend belirleyicisi Byun Chun Hee, Çocukları, prestijli üniversitelere girebilmek için yüksek beklentilerle mücadele etmektedir. Ancak ona göre bu beklentiler yeni bir anne sevgisi biçimidir ve günümüz dünyasında bu yüksek beklentilerin hedeflerini başarmak için gerekli olduğuna inanmaktadır.

Green Mothers Club oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Lee Yo Won, Choo Ja Hyun, Kim Gyu Ri, Jang Hye Jin, Joo Min Kyung ve Yoon Gyung Ho gibi isimler yer alıyor.

Lee Yo Won – Lee Eun Pyo
Choo Ja Hyun – Byun Chun Hee
Kim Gyu Ri – Seo Jin Ha
Jang Hye Jin – Kim Young Mi
Joo Min Kyung – Park Yoon Joo
Yoon Gyung Ho – Man Soo
Choi Jae Rim – Jae Woong
Im Su Hyung – Geon Woo
Roy – Roy
Jung Shi Yool – Dong Seok

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.