Greenleaf Dizi | Konusu | Oyuncuları | 5.sezon ne zaman? - Yorum Güncel

Greenleaf Dizi | Konusu | Oyuncuları | 5.sezon ne zaman?

Greenleaf dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, İMDB puanı, incelemesi, yorumları, ekşi, kaç sezon, kaç bölüm, 5.sezon ne zaman, bitti mi, yayın tarihi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

23.07.2020
Greenleaf Dizi | Konusu | Oyuncuları | 5.sezon ne zaman?

Greenleaf dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, İMDB puanı, incelemesi, yorumları, ekşi, kaç sezon, kaç bölüm, 5.sezon ne zaman, bitti mi, yayın tarihi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 21 Haziran 2016 yılında yayınlanan ilk bölümü ile yayın hayatına başladı. Toplamda 5 sezon 60 bölümden oluşan dizi, Amerilkan yapımı dizidir. Atlanta’da çekilen dizinin bölümleri 42 dakikadan oluşuyor. İMDb’de 7,3’lük puana sahip olan yapım, Oprah Winfrey Network tarafından yayınlanıyor. Drama ve gizem türündeki dizi, Craig Wright tarafından tasarlandı. Geniş bir senaryo ekibi tarafından kaleme alınan dizinin yönetmenliğini de bir çok farklı isim üstlendi. Dizinin başrollerinde Keith David, Lynn Whitfield, ve Merle Dandridge gibi isimler yer alıyor. Dizinin 5.sezonu Türkiye’de Netflix tarafından 12 Ağustos 2020 tarihinde yayınlanacak. Dizinin Oprah Winfrey Network’taki prömiyeri 3,04 milyon kişi tarafından izlenerek kanaldaki izlenme rekorunu kırdı.

Greenleaf konusu

Greenleaf ailesi Memphis’te çok kalabalık cemaatli bir kiliseyi yönetmektedir. Ancak açgözlülük, zina ve başka günahlar; iş ve kişisel yaşamlarına gölge düşürür. Yani bu kilise bildiğiniz kiliselerden değil. Bir cenaze nedeniyle ailesinin yanına dönen Grace, eski bir sırrın masum kurbanlar pahasına hala gizlendiğini öğrenir. İş yerindeki bir karşılaşma, Kevin’e bir aile kurma fikrini sorgulatır. Grace, Mac’i suçlayan kişiyle ilgili bir dava dosyası alır ve araştırmaya başlar. Başka bir çiftle çıktıkları yemek sırasında, Kerissa bir şey fark eder. Grace, Danielle Turner’dan bir telefon alır ve 20 yıl önce neden ayrıldığını Noah’a itiraf eder. Greenleaf ailesinin fertleri Memphis’te büyük bir kilisenin yöneticiliğini yapıyorlar. Ne var ki, hem iş hem de hem de kişisel hayatları aç gözlülük, zina ve diğer günahlarla dolu.

Greenleaf oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin başrollerinde Keith David, Lynn Whitfield, ve Merle Dandridge gibi isimler yer alıyor.

Merle Dandridge – Grace
Kim Hawthorne – Kerissa
Desiree Ross – Sophia
Lamman Rucker – Jacob
Lynn Whitfield – Lady Mae
Lovie Simone – Zora
Deborah Joy Winans – Charity -Satterlee
Keith David – Bishop James
Tye White – Kevin Satterlee
Chevonne Hughes – Karine
Gregory Alan Williams – Robert ‘Mac’ McCready
Asia’h Epperson – Tasha Skanks
Rick Fox – Darius Nash
Jen Harper Deacon Sykes
Cortez Zion McCauley – Winkie

Greenleaf 5.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 5.sezonu Netflix Türkiye tarafından 12 Ağustos 2020 tarihinde yayınlanacak. Dizi yayıncı kalan OWN’de haftada bir yayınlandığı için sezonun bitmesi bekleyen Netflix, tarihi bu şekilde belirlemiş durumda. Dizinin bölümleri halen haftadan haftaya yayınlanmaya devam ediyor. Dizi bu sezon ile birlikte yayın hayatını tamamlayacak.

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.