Güneşe Doğru Filmi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

30.08.2023
Güneşe Doğru Filmi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Güneşe Doğru filmi (Solis) konusu, 2 var mı, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, ekşi, Beyaz tv, imdb puanı, nereden izlenir, fragmanı, gibi aramalarınıza yorumguncel.com!

Film hakkında

26 Ekim 2018’de vizyona giren ABD yapımı filmidir. Toplam 1 saat 32 dakikalık süreden oluşan film, aksiyon, macera ve bilim-kurgu türünde yer alıyor.

Carl Strathie‘in yönetmenliğini yaptığı filmin senaryosunu da Carl Strathie kaleme aldı.

Filmin oyuncu kadrosunda Steven Ogg, Alice Lowe, Sid Phoenix, Henry Douthwaite, Kate Coogan ve Charlette Kilby gibi isimler yer alıyor.

Film 4 bine yakın IMDb‘de oy aldı ve 4,4‘lük puana sahip oldu.

Fillmin orijinal adı: Solis

Güneşe Doğru filmi konusu

Filmin konusu, Solis, uzaydaki çekime sürüklenen bir kapsülün içerisinde olan bir adamın verdiği yaşam mücadelesi konu ediliyor. Troy Holloway baygın bir halde yatarken nerede olduğunu bile bilmeden kendine gelir. Ancak karşılaştığı manzara oldukça korkutucudur. Uzaydaki çekime göre sürüklenen, tek kişilik bir kaçış kapsülünün içindedir. Daha da kötü olan şey, kapsülün hızla güneşe doğru sürüklenmekte olmasıdır. Hızlı oksijen tükenmesi ve 90 dakikalık bir yanma oranıyla, Komutan Roberts zaman dolmadan önce Holloway’i kurtarmak için bir kurtarma görevi başlatır. Yakın zaman önce oğlunu kaybeden ve şimdi de kendi sonu yaklaşan Holloway hayatta kalma konusunda pek hevesli olmasa da onunla yalnızca zayıf radyo frekansı aracılığıyla konuşabilen Roberts onun hayatını kurtarmaya kararlıdır. Bu süre zarfı içinde her ikisi de çok geçmeden yaşadıkları hayatların beklenmedik şekillerde birbirlerini etkilediğini göreceklerdir

Güneşe Doğru filmi seslendirenler ve karakterleri (cast)

Steven Ogg – Troy Holloway
Alice Lowe – Commander Roberts
Sid Phoenix – Milton
Henry Douthwaite – Lieutenant Harris
Kate Coogan – Liz Holloway
Charlette Kilby – Ship / Suit Voice

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle