Güneşin Karanlığında 3.sezon olacak mı? Ne zaman?

03.08.2023
Güneşin Karanlığında 3.sezon olacak mı? Ne zaman?

Güneşin Karanlığında 3.sezon (The Lincoln Lawyer) ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, olacak mı, gelecek mi, izle, 3.sezon ne zaman, yorumları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Güneşin Karanlığında 3.sezon hakkında

13 Mayıs 2022’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanmaya başlayan Netflix orijinali dizidir. İlk sezonu 10 bölümden oluşan dizi suç, dram ve gizem türünde yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini David Grossman, Alonso Alvarez, Bill D’Elia, Erin Feeley ve Liz Friedlander üstlenirken, senaryosunu Michael Connelly, Ted Humphrey ve ünlü Amerikalı yapımcı David E. Kelley kaleme aldı.

Dizinin 2.sezonu Temmuz 2023’de seyircisiyle yeniden buluştu. Ancak dizinin 2.sezonu 2 parça halinde yayınlanacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda Manuel Garcia-Rulfo, Neve Campbell, Becki Newton, Angus Sampson, Jazz Raycole, Christopher Gorham, Ntare Guma Mbaho Mwine ve Michael Graziadei gibi isimler yer alıyor.
Dizinin bölümleri 45 dakikadan oluşuyor.

Dizi IMDb‘de 44 bine yakın kişi tarafından oylandı ve 7,7‘lik puana sahip oldu.

2 kısım halinde yayınlanan dizinin 2.sezonunu izleyen Netflix aboneleri Güneşin Karanlığında 3.sezon olacak mı? Ne zaman? sorusunun yanıtını arıyor.

Bu sorunun yanıtı ile ilgili tahminlerimizi sizler için yazdık.

Güneşin Karanlığında konusu

Dizinin konusu, Bir kaza sonrası gözden düşen Los Angeleslı yetenekli avukat Mickey Haller, aldığı cinayet davasıyla kendiyle özdeşleşen Lincoln’ünde kariyerine yeni bir başlangıç yapar.

Sonunda işler savunma avukatı Mickey Haller’ı arıyor. Haller, iki yıllık yanlış dönüşün ardından mahkeme salonuna geri döndü. Hollywood avukatı Jerry Vincent öldürüldüğünde, Haller şimdiye kadarki en büyük davasını devralır: karısını ve sevgilisini öldürmekle suçlanan tanınmış bir stüdyo yöneticisi olan Walter Elliott’un savunması. Ancak Haller, kendisini büyük olaya sürükleyebilecek davaya hazırlanırken, bir sonraki adımda Vincent’ın katilinin onun için gelebileceğini öğrenir. Harry Bosch’a girin. Vincent’ın katilini bulmaya kararlı, Haller’ı yem olarak kullanmaya karşı değil. Ancak tehlike arttıkça ve riskler arttıkça, bu iki yalnız, tek seçeneklerinin birlikte çalışmak olduğunu fark eder.

Güneşin Karanlığında dizi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Manuel Garcia-Rulfo, Neve Campbell, Becki Newton, Angus Sampson, Jazz Raycole, Christopher Gorham, Ntare Guma Mbaho Mwine ve Michael Graziadei gibi isimler yer alıyor.

Güneşin Karanlığında 3.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 3.sezon onayı aldığı ile ilgili yayıncı Netflix’ten bir açıklama gelmedi. Ancak dizinin 3.sezonunun olması bekleniyor.

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

YORUMLAR

canlı tv izle