Güneşin Karanlığında Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix - Yorum Güncel

Güneşin Karanlığında Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

12.05.2022
Güneşin Karanlığında Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Güneşin Karanlığında (The Lincoln Lawyer) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, 2.sezon ne zaman, yorumları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

13 Mayıs 2022’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanmaya başlayan Netflix orijinali dizidir. İlk sezonu 10 bölümden oluşan dizi suç, dram ve gizem türünde yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini David Grossman, Alonso Alvarez, Bill D’Elia, Erin Feeley ve Liz Friedlander üstlenirken, senaryosunu Michael Connelly, Ted Humphrey ve ünlü Amerikalı yapımcı David E. Kelley kaleme aldı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Manuel Garcia-Rulfo, Neve Campbell, Becki Newton, Angus Sampson, Jazz Raycole, Christopher Gorham, Ntare Guma Mbaho Mwine ve Michael Graziadei gibi isimler yer alıyor.
Dizinin bölümleri 45 dakikadan oluşuyor.

Dizi Amerika’nın Los Angeles kentinde çekildi.

Dizinin orijinal adı: The Lincoln Lawyer

Güneşin Karanlığında konusu (Spoiler içerebilir)

Dizinin konusu, Bir kaza sonrası gözden düşen Los Angeleslı yetenekli avukat Mickey Haller, aldığı cinayet davasıyla kendiyle özdeşleşen Lincoln’ünde kariyerine yeni bir başlangıç yapar.

Sonunda işler savunma avukatı Mickey Haller’ı arıyor. Haller, iki yıllık yanlış dönüşün ardından mahkeme salonuna geri döndü. Hollywood avukatı Jerry Vincent öldürüldüğünde, Haller şimdiye kadarki en büyük davasını devralır: karısını ve sevgilisini öldürmekle suçlanan tanınmış bir stüdyo yöneticisi olan Walter Elliott’un savunması. Ancak Haller, kendisini büyük olaya sürükleyebilecek davaya hazırlanırken, bir sonraki adımda Vincent’ın katilinin onun için gelebileceğini öğrenir. Harry Bosch’a girin. Vincent’ın katilini bulmaya kararlı, Haller’ı yem olarak kullanmaya karşı değil. Ancak tehlike arttıkça ve riskler arttıkça, bu iki yalnız, tek seçeneklerinin birlikte çalışmak olduğunu fark eder.

Güneşin Karanlığında dizi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Manuel Garcia-Rulfo, Neve Campbell, Becki Newton, Angus Sampson, Jazz Raycole, Christopher Gorham, Ntare Guma Mbaho Mwine ve Michael Graziadei gibi isimler yer alıyor.

Manuel Garcia-Rulfo – Mickey Haller
Neve Campbell – Maggie
Becki Newton
Angus Sampson
Jazz Raycole – Izzy Letts
Christopher Gorham – Trevor
Ntare Guma Mbaho Mwine Raymond Griggs
Michael Graziadei – Jeff Golantz
Lamont Thompson – James Stanton
Jamie McShane – Lee Lankford
Krista Warner – Hayley Haller

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR