Güreşçiler Belgesel Dizi | Konusu | Netflix

13.09.2023
Güreşçiler Belgesel Dizi | Konusu | Netflix

Güreşçiler Belgesel dizi 2023, (Wrestlers) konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, 2.sezon ne zaman, yorumları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı, tod dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

12 Ağustos 2023’de Netflix Türkiye’de tarafından yayınlanan Netflix yapımı dizisidir. Suç ve drama türünde yer alan dizinin sezonu 6 bölümden oluşuyor.

Dizinin yönetmenliğini John Patton Ford üstlenirken, senaryosunu John Patton Ford üstleniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Aubrey Plaza, Theo Rossi, Megalyn Echikunwoke, Jonathan Avigdori, Bernardo Badillo, John Billingsley ve Brandon Sklenar gibi isimler yer alıyor.

Film IMDb’de bine yakın oy aldı ve 8,8’lik puana sahip oldu.

Dizinin orijinal adı: Wrestlers

Güreşçiler dizi konusu

Dizinin konusu, Bu belgesel dizisinde köklü bir profesyonel güreş organizasyonunun yeni sahipleri, yükselen yıldızlardan oluşan bir kadroyla beraber ringlerin ötesinde bir etki yaratmaya çalışır.

  1. Ohio Vadisi Güreş Şampiyonası

Büyük değişikliklere ve fırsatlara gebe olan Ohio Vadisi Güreşi’nin mirası, CEO Al Snow’un liderliğinde yeni nesil yeteneklerle devam ediyor.

  1. Ucuz Numara

Öde ve izle maçı öncesinde, Al zamanını olay örgüleri yazmaya ayırırken Matt mali duruma odaklanıyor. Bryan işini korumak için seyirci katılımını arttırma baskısını hissediyor.

  1. Bebek Suratlar ve Kalleşler

OVW, Amerikan Üzümü Salatası Festivali için Harlan’a gidiyor. Matt’in liderlik tarzı hoşnutsuzluk yaratıyor ve gergin takım toplantısında beklenmedik bir gelişme yaşanıyor.

  1. Kalpleri Kazanmak

Matt yaşadığı zorlukları anlatıyor ve özür diliyor. Al, Mahabali için büyük bir maç düzenliyor. Haley de başka bir yere maça gidiyor.

  1. Anne Meselesi

Haley ile Maria’nın gerçek hayattaki gergin ilişkisi ringde sert bir maça dönüşüyor ve ortalık kan gölüne dönüyor. Bir sakatlık Al’ın planlarını bozuyor.

  1. Büyük Değişim

Büyük Şov yaklaşırken Al köşeye sıkışıyor ve ringlere dönmeyi aklından geçiriyor. Takım, OVW’daki gelecekleri ile ilgili seçeneklerini değerlendiriyor.

  1. Büyük Şov

Al arkasında bırakacağı mirası düşünüyor. Büyük Şov’da herkes elinden gelenin en iyisini yaparken yaz turnesi acı ve tatlı sürprizlerle tarihî bir şekilde son buluyor.

Güreşçiler dizi oyuncuları ve karakterleri (cast)

Belgesel dizide yer alan isimler şu şekilde:

Al Snow … kendisi
Elizabeth Hile … Dreamgirl Ellie
Justin Coburn … Blanco Loco
Blanco Loco … Blanco Loco
Daniel Spencer … Referee Daniel Spencer
Bryan Kennison … kendisi
Matt Jones … kendisi
Shannon Grigsby … kendisi

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

Fragmanı

YORUMLAR

canlı tv izle