Güvenli Bir Yer Film (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyondakiler

14.09.2023
Güvenli Bir Yer Film (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyondakiler

Güvenli Bir Yer filmi, (Sigurno mjesto – Safe Place) konusu, oyuncuları, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman vizyona girecek, ne zaman çıkacak, imdb, 2023, fragman, başrolü, yönetmeni, nerede çekildi, bütçe, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Film türü: Drama
Süresi: 1 saat 43 dakika
Imdb Puanı: 7,6

Juraj Lerotic tarafından yönetilen 2023 Hırvatistan yapımı drama filmidir. Filmin senaryosunu yine filmin yönetmeni Juraj Lerotic kaleme aldı. Sigurno myjesto, Lerotić’in ilk uzun metrajlı filmidir.

Yönetmen, kardeşinin intiharından sonra hayatındaki kendi deneyimlerini işledi ve bir gün ele alınıyor.

Filmin başrolündeki Bruno rolünü filmin yönetmeni Juraj Lerotić üstleniyor. Goran Marković kardeşi Damir’i, Snježana Sinovčić Šiškov ise annelerini canlandırıyor.

Film dünya prömiyerini 11 Ağustos 2022’de Locarno Film Festivali’nde yaptı. Ardından 18 Ağustos 2023’te Saraybosna Film Festivali’nde gösterime girdi.

Toplam 1 saat 43 dakikadan oluşan dram temalı film 15 Eylül 2023’de vizyona girdi. Hırvat-Sloven ortak yapımı, Hırvatistan tarafından 2023 Akademi Ödülleri’ne En İyi Uluslararası Film dalında aday olarak sunuldu.

Filmin orijinal adı: Sigurno mjesto

Güvenli Bir Yer Filmi Konusu

Film konusu; Ailesi onu kurtarmak isterken kendi canına kıymaya çalışan Damir’i takip ediyor. Her şey yalnızca 24 saatlik bir süre içinde gerçekleşir.

Güvenli Bir Yer, ailesi onu kurtarmaya çalışırken kendi canına kıymaya çalışan Damir’in hikayesini konu ediyor. Damir ve ailesinin hayatı, Damir’in intihar girişiminde bulunmasıyla alt üst olur. Yaşanan acı olayın ardından hayatları kökten değişen Damir’in annesi ve kardeşi, bir gün boyunca onu hem kendinden hem de sistemden korumaya çalışır.

Güvenli Bir Yer Filmi Oyuncuları

Filmin başrolündeki Bruno rolünü filmin yönetmeni Juraj Lerotić üstleniyor. Goran Marković kardeşi Damir’i, Snježana Sinovčić Šiškov ise annelerini canlandırıyor.

Karakterleri

Juraj Lerotic – Bruno
Snjezana Sinovcic – Mater
Goran Markovic – Damir
Damir Klemenic – Hitna pomoc
Biljana Toric – Doktorka hitne pomoci
Neven Aljinovic-Tot – Hitna pomoc
Jasmin Mekic – Hirurg
Suncana Zelenika – Medicinska sestra Lena
Mario Knezovic – Mladji policajac

Film Fragmanını buradan izleyebilirsiniz;

YORUMLAR

canlı tv izle