Hakikat ve Adalet Filmi Konusu | Oyuncuları | Tanel Toom

21.09.2023
Hakikat ve Adalet Filmi Konusu | Oyuncuları | Tanel Toom

Hakikat ve Adalet filmi konusu, (Tõde ja õigus – Truth and Justice) oyuncuları, imdb, fragman, izle, yorumları, film yorumu, ekşi sözlük, trt 2, imdb puanı, hangi ülkenin, Mubi, izle, unutulmaz filmler, 2020 gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edin.

Filmin türü: Dram

İmdb Puanı: 8,0

Filmin süresi 2 saat 45 dakika

Tõde ja õigus, Tanel Toom’un yönettiği2019 Estonya epik drama filmidir.

Filmin senaryosunu yönetmen Tanel Toom kaleme aldı.

Filmde 1870 yılında Robber’s Rise’ın yeni çiftliği sahibi, kendi ailesi ve inançlarının yanı sıra rakip bir komşusuyla da mücadelesini konu alıyor.

Filmin başrolünde Priit Loog ve Ester Kuntu yardımcı rollerde ise Priit Võigemast, Maiken Pius ve Simeoni Sundja yer alıyor.

92.Akademi Ödülleri’nde En İyi Uluslararası Uzun Metraj Film dalında Estonya’nın katılımcısı olarak seçildi ve Aralık ayı kısa listesine girdi. Yabancı Dilde En İyi Film dalında Satellite Ödülü’nü alarak Mandalina’dan sonra bunu yapan ikinci Estonya filmi oldu.

Hakikat ve Adalet Filmi Konusu

Filmin konusu; Genç ve çalışkan bir adam olan Andres, karısı Krõõt ile birlikte kendilerine yeni bir yaşam kurmak için yüklü miktarda borç alarak yeni bir çiftlik satın alır. Ailenin burada kendilerine düzgün bir yaşam kurabilmeleri için çokça çalışması gerekir. Andres ve karısı, bu fakir toprakları hayallerindeki yere dönüştürebilmek için inançları ile savaşmak zorunda kalır.

Hakikat ve Adalet Filmi Oyuncuları

Filmin başrolünde Priit Loog ve Ester Kuntu yardımcı rollerde ise Priit Võigemast, Maiken Pius ve Simeoni Sundja yer alıyor.

Priit Loog – Andres
Ester Kuntu – Mari
Priit Võigemast – Pearu
Maiken Pius – Krõõt
Simeoni Sundja – Juss
Indrek Sammul – Madis
Marika Vaarik – Madis’ Wife
Maria Ehrenberg – Liisi
Ott Raidmets – Valley Joosep

Filmin Fragmanını buradan izleyebilirsiniz

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle