Happy Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3. sezon ne zaman?

Happy Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle, 3.sezon ne zaman, kaç bölüm, gibi aramalarınıza yorumgüncel’den yanıt bulabilirsiniz.

22.08.2020
Happy Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3. sezon ne zaman?

Happy Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle, 3.sezon ne zaman, kaç bölüm, gibi aramalarınıza yorumgüncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 6 Aralık 2017’de yayınlanmaya başlayan dizi Amerikan tv kanalı Syfy’ın orjinal içeriklerinden birisidir. Dizinin ilk sezonu 8 2.sezonu da 8 toplam 16 bölümden oluşmaktadır. Aksiyon, komedi, suç kategorilerinde yer alan yapım, IMDb’de 30 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 8,2’lik puana sahip oldu. Dizi Netflix Türkiye tarafından Ağustos 2020 itibari ile yayınlanmaya başlandı. Grant Morrison ve Darick Robertson tarafından yaratılan dizi, aynı adlı kitaptan uyarlandı. Dizinin kadrosunda Christopher Meloni, Ritchie Coster, Lili Mirojnick, Patton Oswalt ve Bryce Lorenzo bi isimler yer alıyor. Dizinin 3.sezon onayı syFy tarafından verilmedi ve yayın hayatına 29 Mayıs 2019’da yayınlanan bölümü ile son verildi.

Happy dizi konusu

Dizinin konusu, Eskiden polis olan alkolik bir kiralık katil, sadece kendisine görünen bir tek boynuzlu at, Noel Baba’nın kaçırdığı bir kızı kurtarmasını isteyince delirdiğini düşünür. Gözden düşmüş polis ve kiralık katil Nick Sax; bir suç planını açığa çıkarır, kalp krizi atlatır ve sadece kendisinin gördüğü uçan mavi tek boynuzlu at Mutlu’yla tanışır. Mutlu, Nick’i kaçırılan Hailey’yi kurtarmaya ikna etmeye çalışırken Nick, şehirden ayrılmaya yetecek kadar para kazanmak amacıyla riskli bir poker oyununa katılır. Kötü Noel Baba, Hailey’den babası hakkında yavaş yavaş bilgi toplamaya çalışır. Amanda, Merry’den yardım ister. Nick, travmatik bir Noel anısını hatırlar. Hailey’yi arayan Nick ve Mutlu, Çin mahallesine gider. Suç örgütü lideri Blue’nun reality TV yıldızı olan kardeşi Isabella, ölü oğulları hakkında sorular sormaya başlar. Baltalı haydutlar, Nick ve Amanda’nın kavuşmasını böler. Hailey ve kaçırılan diğer çocuklar başka yere götürülür. Merry, Disiplin Kurulunca sorgulanır. Çaresiz Nick, Noel Baba’yı bulmaya yaklaşmışken Mutlu’nun aklına, tekrar Noel Baba’nın eline düşen Hailey’yi bulmak için alışılmadık bir yöntem gelir.

Happy dizi oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin kadrosunda Christopher Meloni, Ritchie Coster, Lili Mirojnick, Patton Oswalt ve Bryce Lorenzo bi isimler yer alıyor.

Christopher Meloni – Nick Sax
Ritchie Coster – Francisco Scaramucci
Lili Mirojnick – Det. Meredith McCarthy
Patton Oswalt – Happy
Bryce Lorenzo – Hailey Hansen
Medina Senghore – Amanda Hansen
Patrick Fischler – Smoothie
Christopher Fitzgerald – Sonny Shine

Happy 3.sezon ne zaman çıkacak?

Dizi yayıncısı tarafından 3.sezon onayı alamadı ve iptal edildi.

Dizi fragmanı

YORUMLAR

canlı tv izle