Harika Haftalar Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

09.06.2023
Harika Haftalar Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Harika Haftalar filmi konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, ekşi, netflix, imdb puanı, nereden izlenir, fragmanı gibi aramalarınıza yorumguncel.com!

Film hakkında

9 Haziran 2023’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix Hollanda orijinal içeriğidir. Toplam 1 saat 50 dakikalık süreden oluşan film, komedi ve drama türünde yer alıyor.

Appie Boudellah ve Aram van de Rest’in yönetmenliğini yaptığı filmin senaryosunu Appie Boudellah, Mustafa Boudellah ve Maikel Nijnuis kaleme aldı.

Filmin oyuncu kadrosunda Sallie Harmsen, Yolanthe Cabau, Louis Talpe, Katja Schuurman, Frederik Brom, Soy Kroon ve Sarah Chronis gibi isimler yer alıyor.

Dizinin orijinal adı: Oei, ik groei!

Harika Haftalar filmi konusu

Filmin konusu, İlişkileriyle ve zorlayıcı kariyerleriyle uğraşan üç modern çift, bir yandan da öngörülemez sorunlarla dolu ebeveynlik hayatına ayak uydurmaya çalışır.

Üç çiftle tanışıyoruz. İlk olarak doğum izninin ardından işe geri dönen başarılı avukat Anne ile tanışıyoruz. Hukuk firmasında ortak olma yolunda ilerliyor. Kısa süre sonra kariyerini bir bebekle dengelemenin zorluklarla birlikte geldiğini öğrenir. Hem kariyeri hem de kocası Barry ile olan ilişkisi, yeni aile durumu nedeniyle baskı altındadır. Anne yardım ister ve annelere yardım eden bir topluluk olan Mama for Mama’s Club’a katılır. Bu kulüp Kim tarafından kurulmuştur. Kim, Roos ile evli ve çiftin iyi arkadaşları Kaj’ın yardımıyla sahip oldukları iki çocuğu var. Kaj ile anlaşma, kendisinin yalnızca sperm donörü olacağı yönündedir, ancak çift üçüncü çocuklarını Kaj’dan beklediğinde Kaj, çocukların yetiştirilmesinde yer almak istediğine karar verir. Bu, Kim’in büyük memnuniyetsizliğidir. Ilse de kulübe katılır. Ilse ve Faslı kocası Sabri, çocukları Sami’yi nasıl büyütmek istediklerini hiç konuşmadılar. Ancak çift, çocuklarına her iki kültürü de vermek istiyor. Bu bir meydan okuma olduğunu kanıtlar ve ilişkilerinde sürtüşme yaratır. Sabri’nin annesi, onları yetiştirmelerine yardımcı olmak için yanlarına taşınınca kültür çatışması daha da belirginleşir.

Harika Haftalar filmi seslendirenler ve karakterleri (cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Sallie Harmsen, Yolanthe Cabau, Louis Talpe, Katja Schuurman, Frederik Brom, Soy Kroon ve Sarah Chronis gibi isimler yer alıyor.

Sallie Harmsen – Anne
Yolanthe Cabau – Ilse
Louis Talpe – Kaj
Katja Schuurman – Kim
Frederik Brom
Soy Kroon – Barry
Sarah Chronis – Roos
Iliass Ojja – Sabri
Jeroen Rienks – Partner
Hiske Bongaarts – Medewerker Jeugdzorg
Fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle