Harold Fry’ın Beklenmedik Yolculuğu Film (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyondakiler

15.07.2023
Harold Fry’ın Beklenmedik Yolculuğu Film (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyondakiler

Harold Fry’ın Beklenmedik Yolculuğu (The Unlikely Pilgrimage Of Harold Fry) filmi, konusu, oyuncuları, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman vizyona girecek, ne zaman çıkacak, imdb, 2023, fragman, başrolü, yönetmeni, nerede çekildi, bütçe, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Rachel Joyce’un çok satan romanından uyarlanan 2023 yapımı İngiliz drama filmidir.

Filmin yönetmen koltuğunda “Beautiful Thing” ve “Doctor Who” adlı yapımların yönetmenliğini üstlenen Hettie MacDonald oturuyor.

Filmde, kanser olduğunu öğrendiği arkadaşına moral vermek için bir yolculuğa çıkan emekli memur Harold Fry’ın yolculukta yaşadığı olaylar anlatılıyor.

Başrolünde Harold Fry karakterine hayat veren Jim Broadbent ve karısı rolünde Penelope Wilton yer alıyor.

Çekimleri Devon’da başlayan film 1 saat 48 dakikalık süreden oluşuyor. Aynı adlı romandan esinlenilen sinema filmi Bir Film’in dağıtımıyla 14 Temmuz 2023’de vizyondaki yerini alacak.

Harold Fry’ın Beklenmedik Yolculuğu Filmi Konusu

Filmin konusu, emekli hayatına adım atan Harold Fry, karısı Maureen ile birlikte sıkıcı bir hayat sürmektedir. Fry, eski arkadaşı Queenie’nin kanserden ölmek üzere olduğunu öğrendiğinde, ona bir mektup yazar ve göndermek için üzgün bir şekilde evinden postaneye gitmek için çıkar. Yolda bir anda arkadaşının yanına gitmeye karar verir. Harold, mektubunu cebine koyup, yolculuğunun Queenie’yi hayatta tutacağına dair büyük bir inançla İngiltere’de 800 km’lik bir yolculuğa çıkar. Yolculuk esnasında karşılaştığı olaylar sayesinde Harold kendi hayatına da bir şans verebilecek midir?

Harold Fry’ın Beklenmedik Yolculuğu Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda oscar ödüllü Jim Broadbent ve “After Life” dizisinde Anne karakterini canlandıran Penelope Wilton yer alıyor. Netflix’te yayınlanan “İyilik ve Kötülük Okulu” dizisinde rol alan Earl Cave’in yanı sıra Linda Bassett, Daniel Frogson, Naomi Wirthner, Paul Thornley, Joy Richardson, Claire Rushbrook, Ian Porter, Andrew Leung ve Tigger Blaize gibi isimlerde filmde rol alıyor.

Karakterleri

Jim Broadbent – Harold Fry
Penelope Wilton – Maureen Fry
Adam Jackson-Smith – Genç Harold Fry
Bethan Cullinane – Genç Maureen Fry
Earl Cave – David Fry
Linda Bassett – Queenie
Daniel Frogson – Wilf
Naomi Wirthner – Kate
Joy Richardson – Rahibr Philomena
Claire Rushbrook – Çiftçinin eşi
Ian Porter – Onkolog Jim
Andrew Leung – GP
Tigger Blaize – Postacı

Film Fragmanını buradan izleyebilirsiniz;

14 Temmuz 2023 Vizyondakiler

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle