Hawkeye 2.sezon olacak mı? Ne zaman? Disney+ - Yorum Güncel

Hawkeye 2.sezon olacak mı? Ne zaman? Disney+

22.12.2021
Hawkeye 2.sezon olacak mı? Ne zaman? Disney+

Hawkeye 2.sezon ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, gelecek mi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Hawkeye 2.sezon hakkında

24 Kasım 2021 itibariyle Disney Plus tarafından yayınlanmaya başlayan Marvel dizisidir. Toplam 6 bölümden oluşan mini dizi, aksiyon, macera ve suç türünde yer alıyor.

Jonathan İgna tarafından ekrana uyarlanan yapım, Stan Lee ve Don Heck‘in aynı adlı çizgi romanından uyarlanacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda Jeremy Renner, Hailee Steinfeld, Tony Dalton, Fra Fee, Brian d’Arcy James, Aleks Paunovic ve Piotr Adamczyk gibi isimler alıyor.

Yapım mini dizi olarak tasarlanmıştı ve haliyle 6 bölümlük yayın maratonu sonrası ekranlara veda etti. Dizinin 2.sezonunun olması ise gündemde değil.

Dizi yayınlanan 6 bölümü sonrası IMDb‘de 44 bine yakın oy aldı ve 8,1‘lik puana sahip oldu.

Hawkeye konusu

Dizinin konusu, Marvel Sinematik Evreni’nin sevilen kahramanlarından olan Hawkeye’a odaklanıyor. Hawkeye’ın dizide eğitmesine tanık olacağımız Kate Bishop karakteri, çizgi romanlarda zengin bir iş adamının kızı olarak tanınıyor. Kate, babası Derek’e hayran olan bir genç kızdır. Babasının dikkatini çekmek için her şeyi yapabilecek olan Kate’in annesi ise bir tatilde hayatını kaybeder. Kate, henüz küçük yaşlardayken, babasının o kadar da iyi biri olmadığına tanıklık eder. Bunun ardından artık ona saygı duymamaya ve onu yakından takip etmeye başlar. Kate Bishop, Ant-Man’in kızı ile birlikte Young Avengers isimli gruba katıldığında gerçek bir süper kahraman dönüşür. Kate, Civil War sırasında Captain America’nın yanında olan Clint Barton’ın ile birlikte savaşır.

Hawkeye oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Jeremy Renner, Hailee Steinfeld, Tony Dalton, Fra Fee, Brian d’Arcy James, Aleks Paunovic ve Piotr Adamczyk gibi isimler alıyor.

Jeremy Renner – Clint Barton / Hawkeye
Hailee Steinfeld – Kate Bishop
Tony Dalton – Jack Duquesne
Fra Fee – Kazi
Brian d’Arcy James – Derek Bishop
Aleks Paunovic – Ivan
Piotr Adamczyk – Thomas
Linda Cardellini – Laura Barton
Simon Callow – Armand Duquesne III
Vera Farmiga – Eleanor Bishop
Alaqua Cox – Maya Lopez / Echo
Zahn McClarnon – William Lopez
Florence Pugh – Yelena Belova / Black Widow

Hawkeye 2.sezon olacak mı? ne zaman çıkacak?

Yapım mini dizi olarak tasarlanmıştı. 6 bölümlük yayın maratonunu tamamlayan yapım 22 Aralık 2021 tarihinde yayınlanan 6.bölümü ile final yapmış oldu.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR