Hedefteki Adam Film (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

30.06.2023
Hedefteki Adam Film (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

Hedefteki Adam (Gyoseob) filmi, konusu, oyuncuları, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman vizyona girecek, ne zaman çıkacak, imdb, 2023, fragman, başrolü, yönetmeni, nerede çekildi, bütçe, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Orijinal adı Gyoseob, İngilizce adı ise The Point Men olan Kore yapımı sinema filmidir.

Yönetmenliğini Yim Soon-rye üstlenirken, senaryosu Ahn Young-soo tarafından kaleme alındı.

Filmde, Afganistan’da Taliban tarafından kaçırılan ve rehin tutulan Güney Koreli turistleri kurtarma operasyonu düzenleyen diplomat ve Ulusal İstihbarat Servisi ajanının hikayesi anlatılıyor.

Filmin başrollerinde diplomat rolünde Jung Jae Ho’yu istihbarat ajanı rolünde ise Güney Koreli aktör Hyun Bin yer alıyor.

Çekimleri Ürdün’de yapılan film 1 saat 48 dakikadan oluşuyor. Aksiyon ve gerilim temalı The Point Men filmi 30 Haziran 2023‘ de sinemaseverler ile buluşacak.

Hedefteki Adam Filmi Konusu

Film konusu, Afganistan’da Taliban tarafından kaçırılan ve rehin tutulan Güney Koreli turistleri kurtarmak için birlikte çalışan bir diplomat ile yerel Ulusal İstihbarat Servisi ajanının hikayesini konu alıyor. Bir grup Güney Koreli turist Taliban tarafından rehin alınır. Rehineleri sorunsuz bir şekilde kurtarılması için Koreli bir diplomat Afganistan’a gönderilir. Ancak tüm önlemlere rağmen başarısız olur ve bir rehine öldürülür. Bu durum üzerine diplomat, hayatta kalan rehineleri kurtarmak için Ulusal İstihbarat Servisi ajanı ile birlikte yeni bir operasyon düzenler.

Hedefteki Adam Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda Gizli Bahçe ve Crash Landing on You adlı yapımlarda rol alan Güney Koreli aktör Hyun Bin yer alıyor. Ayrıca Acı Tatlı Hayat ve Kara Büyü adlı filmlerde rol alan Hwang Jung-min, Kang Ki-young, Sung-Woo Jeon, Bryan Larkin, Iyad Hajjaj, Fahim Fazli, Mohammad Ghassan, Go-Ha, Park Hyoung-soo, Kwon Hyuk, Jae-Sung Jung ve Saad Tahboub gibi isimlerde filmde rol alıyor.

Karakterleri

Hyun Bin – Park Dae Sik (İstihbarat Ajanı)
Hwang Jung-min – Jung Jae Ho (Diplomat)
Kang Ki-young – Kasım / Lee Bong Han
Sung-Woo Jeon – Cha Seo-gi
Bryan Larkin – Abdullah
Iyad Hajjaj – Afgan temsilcisi
Fahim Fazli – Taliban
Mohammad Ghassan
Go-Ha – Jin-Hee
Park Hyoung-soo – Park Jeon-ryak
Kwon Hyuk – Sekreter
Jae-Sung Jung – Bakan Yardımcısı Kim
Saad Tahboub – Afgan Polis Memuru

Film Fragmanını buradan izleyebilirsiniz;

YORUMLAR

canlı tv izle