High Class Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri - Yorum Güncel

High Class Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

High Class Lost 2021 dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Mydramalist puanı, Kore Dizileri, 2.sezon var mı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

11.09.2021
High Class Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

High Class 2021 dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Mydramalist puanı, Kore Dizileri, 2.sezon var mı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

6 Eylül 2021‘te tvN tarafından yayınlanan 2021 yapımı Kore dizisidir. Toplam 16 bölümden oluşan dizi, dram, gerilim ve gizem türünde yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Ashbun üstlenirken, senaryosunu Hyun Jung kaleme aldı. Yapım 26 Ekim 2021’de yayınlanacak bölümü ile yayın maratonunu tamamlayacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda Jeon Do-Yeon, Ryu Jun-Yeol, Park Byung Eun, Kim Hyo Jin ve Park Ji Young gibi isimler yer alıyor. Bölümleri 1 saat 10 dakikadan oluşan dizi Mydramalist‘te 8,4‘lük puana sahip oldu. Dizi haftada 2 bölüm olarak Salı ve Çarşamba günleri yayınlanıyor.

High Class konusu

Dizinin konusu, Kore’nin %0,1’lik kesiminde yaşayan elit kadınların kusursuz yaşamlarının arkasında sakladıkları tehlikeli yalanları ve ikiyüzlülükleri konu almaktadır. Bir avukat olan Song Yeo-Wool, Kocası bir cinayet işlemekle suçlandıktan sonra sahip olduğu her şeyi kaybeder. HSC uluslararası okulundaki diğer veliler arasında ‘kraliçe arı’ olarak görülen Nam Ji-Sun’un yaşadıkları gözler önüne seriliyor. Kanada’da büyüyen HSC uluslararası okulunda öğretmenlik yapan Rachel Jo, İşini sadece bir iş olarak görmektedir. İş-yaşam dengesini sağlamak onun için çok önemlidir. Mesai saati bitince iş telefonunu kapatır. Oldukça havalı ve şaşırtıcı bir karaktere sahiptir.

High Class oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Cho Yeo Jung, Kim Jee Soo, Park Se Jin, Ha Joon, Gong Hyun Joo ve Lee Ka Eun gibi isimler yer alıyor.

Cho Yeo Jung – Song Yeo Wool
Kim Jee Soo – Nam Ji Sun
Park Se Jin – Hwang Na Yoon
Ha Joon – Danny Oh
Gong Hyun Joo – Cha Do Young
Lee Ka Eun -Rachel Cho
Lee Chae Min – Ahn Seung Jo
Kim Young Jae – Lee Jeong Woo
Choi Bo Geun – Lee Jun Mo
Yoon In Jo – Young Joo
Choi Sung Joon – Kwak Sang Gun
Seo Jung Yeon – Shim Ae Soon

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.