Hometown Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Hometown (2021) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Mydramalist puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Hometown Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Hometown (2021) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Mydramalist puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

22 Eylül 2021’de yayınlanmaya başlayan 2021 yapımı Güney Kore dizisidir. Toplam 12 bölümden oluşan dizi gerilim, gizem ve suç türünde yer alıyor. tvN tarafından yayınlanan dizinin yönetmenliğini Park Hyun-Suk yaparken, senaryosunu Joo Jin kaleme aldı.

Bölüm süreleri 1 saat 10 dakikadan oluşan dizi, haftada 2 gün olarak yayınlanacak ve 28 Ekim 2021’de yayın maratonunu tamamlayacak. Dizi Mydramalist‘te 8,2‘lik puana sahip oldu.

Hometown konusu

Dizinin konusu, 1999 yılında, gizemli bir seri cinayet ve tanımlanamayan tuhaf bir ses içeren bir kayıt kasetinin keşfedildiği küçük bir kırsal kasabada geçiyor.

1989’da terörist Jo Kyung Ho, Japonya’da okuduktan sonra Güney Kore’ye geri döndü ve memleketindeki bir tren istasyonunda sarin gazı salarak yolcuları öldürdü ve ardından teslim olduktan sonra ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı. Kızı Jo Jae Young, Kyung Ho’nun küçük kız kardeşi Jo Jung Hyun’un teyzesi ile yaşamaya gönderilir.

On yıl sonra, Dedektif Choi Hyung’un sorumlu olduğu küçük bir kasabada bir cinayet davası gerçekleşir. Davanın bir şekilde teröristlerle bağlantılı olduğundan şüphelenen Choi Hyung, 10 yıl önceki terör saldırısında karısının ölümünü engelleyememekten suçluluk duyar ve Jung Hyun’un yeğeninin aniden kaybolmasıyla soruşturmaya başlar. Jung Hyun şimdi bir kez daha trajediyle yüzleşmek zorundadır ve gerçeği keşfetmek ve yeğenini bulmak için Choi Hyung ile birlikte çalışır.

Hometown oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Yoo Jae-Myung, Han Ye-Ri, Um Tae-Goo, Lee Re, Heo Jung Eun ve Park Mi Hyun gibi isimler yer alıyor.

Yoo Jae-Myung – Choi Hyung-In
Han Ye-Ri – Jo Jung-Hyun
Um Tae-Goo – Jo Kyung-Ho
Lee Re – Jo Jae Young
Heo Jung Eun – Moon Sook
Park Mi Hyun – Kim Kyung Suk

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.