I May Destroy You Dizi | Konusu | Oyuncuları | HBO Dizileri

I May Destroy You Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, 2.sezon ne zaman, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

06.09.2020
I May Destroy You Dizi | Konusu | Oyuncuları | HBO Dizileri

I May Destroy You Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, 2.sezon ne zaman, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 7 Haziran 2020’de yayınlanmaya başlayan yeni HBO ve BBC One dizilerinden biridir. İlk sezonu toplam 12 bölümden oluşan dizi, 13 Temmuz 2020’de yayınlanan 12. bölümü ile sezon finali yaptı. Michaela Coel tarafından tasarlanan dizinin yönetmenliğini de senaryosunu da Michaela Coel üstlendi. Her bölümü 28 ila 35 dakika arasında değişiklik gösteren yapım, IMDb’de 5 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 8,0’lık puana sahip oldu. Dizinin kadrosunda Michaela Coel, Weruche Opia, Paapa Essiedu gibi isimler yer alıyor. Dizi Türkiye’de Bein Connect tarafından yayınlanıyor.

I May Destroy You konusu

Dizinin konusu, Londra’da sarhoş olduğu gecenin ardından başından geçenleri ortaya çıkarmaya çalışan genç bir kadının yaşadığı zorlu süreci konu ediyor. “Chewing Gum” dizisinin yıldızı Michaela Coel’in yazıp başrolünü üstlendiği dizi, Londra’da sarhoş olduğu bir gecenin ardından başından geçenleri ortaya çıkarmaya çalışan genç bir kadının yaşadığı zorlu süreci anlatırken yakın ilişkiler, rıza ve özgürlük gibi meselelere odaklanıyor. Arabella (Michaela Coel), ilk kitabı Chronicles of a Fed-Up Millennial ile ün kazanan ve bir Millennial ikonu olarak herkesin önünde kutlanan, Twitter yıldızından bir romancıdır. İkinci kitabı için son teslim tarihini karşılamakta zorlanırken, Londra’da bir gece dışarıda arkadaşlarıyla buluşmak için işe ara verir. Ertesi sabah, başına gelenleri hatırlamakta zorlanır, ancak arkadaşları Terry (Weruche Opia) ve Kwame’nin yardımıyla gecenin olaylarını hatırlar.

I May Destroy You dizi oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin kadrosunda, Michaela Coel, Weruche Opia, Paapa Essiedu gibi isimler yer alıyor.

Michaela Coel – Arabella
Weruche Opia – Terry
Paapa Essiedu – Kwame
Stephen Wight – Ben
Marouane Zotti – Biagio
Harriet Webb – Theodora
Aml Ameen – Simon
Adam James – Julian
Natalie Walter – Francine
Karan Gill – Zain
Franc Ashman – Susy Henny
Sarah Niles – Officer Funmi

I May Destroy You 2.sezon var mı?

Dizi ilk sezonu oldukça ses getiren bir yapım olmayı başardı. Ancak yayıncı HBO ve BBC One’dan 2.sezon ile ilgili herhangi bir açıklama henüz yapılmadı.

Dizi fragmanı

YORUMLAR

canlı tv izle