İçerdeki Adam | Inside Man Film | Konusu | Oyuncuları | Netflix

İçerdeki Adam, Inside Man film, konusu, oyuncuları, cast, trailer, fragman, ne zaman, vizyon tarihi, release date, netflix, rewiev,izle, 2021, imdb, muhbir, altyazılı izle, ekşi, yorum, yorumları, türkçe dublaj, indir, full hd izle gibi aramalarınızın yanıtına yorumguncel.com’dan ulaşabilirsiniz.

05.01.2021
İçerdeki Adam | Inside Man Film | Konusu | Oyuncuları | Netflix

İçerdeki Adam, Inside Man film, konusu, oyuncuları, cast, trailer, fragman, ne zaman, vizyon tarihi, release date, netflix, rewiev, izle, imdb, muhbir, altyazılı izle, ekşi, yorum, yorumları, türkçe dublaj, indir, full hd izle gibi aramalarınızın yanıtına yorumguncel.com’dan ulaşabilirsiniz.

Film hakkında

Ünlü yönetmen Spike Lee tarafından yönetilen ve Russell Gewirtz tarafından senaryosu yazılan 2006 yapımı Amerikan soygun gerilim filmidir. New York City’de çekilen film 45 mlyon dolarlık bütçe sağladı. Filmin başrollerinde ünlü yönetmen ve oyuncu Denzel Washington yer alırken ona başrolde Closer, Children of Men gibi yapımlarda izlediğimiz Clive Owen ve Kuzuların Sessizliği, Contact, Taxi Driver gibi filmlerde izlediğimiz usta kadın oyuncu Jodie Foster eşlik etti. Toplamda 2 saat 9 dakikadan oluşan film suç gerilim ve gizem türündedir.

Film ABD’de 24 Mart 2006′ da gösterime girerken, Türkiye sinemalarında 28 Nisan 2006 tarihinde gösterime girdi. Şimdilerde Netflix platformunda yayınlanmaya başlayan filmin imdb puanı 7,6’dır.

İçerdeki Adam film konusu

Hücrede yatan bir adam, planladığu kusursuz banka soygununu anlatarak, izleyiciyi bu soygunu seyretmeye davet eder. Olaylar zincirinin en başında her şey aslında herhangi bir hırsızlık gibi başlar. Hal böyle olunca boyacı kılığındaki soyguncular, elli kişiyi rehin aldığında polis de gerekenleri yapar. İki dedektifi bu adamlarla anlaşmak üzere görevlendirir. Ne yazık ki olaylar ilerledikçe bu dedektifler, hırsızların gerisinde kalırlar. Hızla tüm çareler tükenmeye başlar. Ortada öyle tuhaf olaylar gelişmektedir ki hırsızların esas amacının sadece bankayı soymak olmayabileceğine dair şüpheler oluşmaya başlar.

İçerdeki Adam Oyuncuları

Filmde Denzel Washington, NYPD’nin rehine müzakerecisi Dedektif Keith Frazier rolünde yer alırken, soygunu düzenleyen fikir babası Dalton Russell rolünde Clive Owen’ı görüyoruz. Filmde ayrıca Jodie Foster, Christopher Plummer, Willem Dafoe ve Chiwetel Ejiofor yer alıyor.

Karakterleri

Denzel Washington Dedektif Keith Frazier
Clive Owen Dalton Russell
Jodie Foster Madeleine White
Christopher Plummer Arthur Case
Willem Dafoe Kaptan John Darius
Chiwetel Ejiofor Dedektif Bill Mitchell
Carlos Andrés Gómez Steve
Kim Director Stevie
James Ransone Steve-O
Bernie Rachelle Chaim (Bernard Rachelle olarak)
Peter Gerety Kaptan Coughlin
Victor Colicchio Çavuş Collins
Cassandra Freeman Sylvia
Peter Frechette Peter Hammond
Gerry Vichi Herman Gluck

Film fragmanı

Yorumları

“spike lee nin yeni filmi. bir banka hirsizi ve onun pesindeki polisi konu alan usta oyuncularla dolu bi film.” tnl

“fos bir film, ortalama bir halivut filminden beklenecek sekilde vakit gecirtiyor hepsi o kadar. denzel washington iyi, jodie foster asiri gereksiz kacmis, senaryoysa ayrica patlak. bosverin derim.” yaycep

“‘ne olacak?’tan ziyade ‘nasil olacak?’ ve ‘niye ki?’ sorulari uzerinde hareket eden, yer yer ‘bir spike lee filmi’ diye bagiran, pek hos bir soygun filmi olmus. olmus.” tramell

“bir spike lee basyapiti. uzun uzun cumlelerle anlatmaya hic gerek yok, film dedigin boyle olur.” henryleyden

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle