İkinci Görüşte Aşk Film (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyondakiler

08.07.2023
İkinci Görüşte Aşk Film (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyondakiler

İkinci Görüşte Aşk (Mon Inconnue) filmi, konusu, oyuncuları, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman vizyona girecek, ne zaman çıkacak, imdb, 2023, fragman, başrolü, yönetmeni, nerede çekildi, bütçe, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Orijinal adı Mon Inconnue olan 2019 yapımı romantik komedi filmidir.

İki Kişilik Aile ve Lupin adlı yapımların yönetmenliğini üstlenen Fransız yönetmen Hugo Gélin filmin yönetmen koltuğunda oturuyor.

Fransa ve Belçika ortak yapımı olan filmin senaryosu Hugo Gélin ve Igor Gotesman tarafından kaleme alındı.

Film, karısının onu hiç tanımadığı alternatif bir gerçeklikte uyanan Raphael’in, karısının kalbini en baştan kazanmaya çalışmasını konu ediyor. Başrollerinde Raphael rolünde François Civil ve Olivia rolünde Joséphine Japy yer alıyor.

Film toplam 1 saat 58 dakikalık süreden oluşuyor. Fransa’da 2019 yılında gösterime giren film 7 Temmuz 2023‘de Türkiye’de vizyona girecek.

İkinci Görüşte Aşk Filmi Konusu

Filmin konusu, 2009 yılında Raphael, zamanını en yakın arkadaşı Felix ile birlikte geçiren ve ilk bilim kurgu romanını bitirmek için uğraşan bir lise öğrencisidir. Bu dönemde tanıştığı Olivia ile aşk yaşayan Raphael, ilham kaynağını da bulmuştur. Aradan yıllar geçer ve takvimler 2019 yılını gösterdiğinde genç adam en çok satan kitapların yazarı haline gelir. Geçen on yıllık süreçte Olivia ile evlenen Raphael, zamanını sadece kitaplarına ayırdığı için evliliğinde sorunlar oluşmaya başlar. Son kitabını bitirdikten sonra kararını veren Raphael, Olivia’ya ayrılmak istediğini söyler. Raphael, ayrılık konuşmasını yaptıktan sonraki sabah uyandığında kendisini alternatif bir gerçeklikte bulur. Raphale, bir okulda öğretmen olarak çalışan ve aynı okulda öğretmenlik yapan Melanie ile ilişkisi olan bir adamdır, ayrıca Oivia da kendisini tanımayan ünlü bir piyanist olmuştur. Bu dünyanın gerçekliğini kabullenemeyen Raphael, önceki yaşamına geri dönebilmek için harekete geçer.

İkinci Görüşte Aşk Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda Derin Kabus filminde rol alan François Civil ve Benim Yolum adlı filmde rol alan Joséphine Japy yer alıyor. Ayrıca Benjamin Lavernhe, Camille Lellouche, Amaury de Crayencour, Edith Scob, Juliette Dol, Samir Boitard, Christian Benedetti, Guillaume Bouchède ve Anne-Valérie Payet gibi isimlerde filmde rol alıyor.

Karakterleri

François Civil – Raphael Ramisse / Zoltan
Joséphine Japy – Olivia Marigny / Shadow
Benjamin Lavernhe – Raphael’in en iyi arkadaşı Félix / Gumpar
Camille Lellouche – Raphael’in tek gecelik ilişkisi Mélanie
Amaury de Crayencour – Olivia’nın gelecekteki olası kocası Marc Deschanel
Edith Scob – Olivia’nın büyükannesi Gabrielle
Juliette Dol – Félix’in ortağı Morgane
Samir Boitard – Edebiyat öğretmeni
Christian Benedetti – Etienne Robert
Guillaume Bouchède – Le fan inconditionnel d’Olivia
Anne-Valérie Payet – Olivia’nın asistanı

Film Fragmanını buradan izleyebilirsiniz:

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle