İlk ve Son Dizi Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri / Ekşi

İlk ve Son Dizi Yorum, dizisi yorum, ekşi, dizisi ekşi, kaç bölüm, ekşi sözlük, izle, terapist, blu tv, yeni bölüm ne zaman, 2.sezon, dizisi izle, 4.bölüm, oyuncuları, Özge Özprinçci, Salih Bademci, imdb, dizi ekşi, izle ücretsiz, eleştiri, fragman gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

İlk ve Son Dizi Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri / Ekşi

İlk ve Son Dizi Yorum, dizisi yorum, ekşi, dizisi ekşi, kaç bölüm, ekşi sözlük, izle, terapist, blu tv, yeni bölüm ne zaman, 2.sezon, dizisi izle, 4.bölüm, oyuncuları, Özge Özprinçci, Salih Bademci, imdb, dizi ekşi, izle ücretsiz, eleştiri, fragman gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Özge Özprinçci ve Salih Bademci’nin başrolünde olduğu 2021 yılı Blu Tv özel yapım dizisi İlk ve Son sonunda platformdaki yerini aldı. Uzunca süredir adını duyduğumuz, böyle bir dizimiz var bomba gibi bir aşk dizisi denilen dizi gerçekten beklentileri karşıladı mı dersiniz? İlk üç bölümü ile platformda yerini alan dizi her bölümde bir sonraki yılı ele alan 10 yıllık bir ilişkiyi konu alıyor. 2011 yılından 2021 yılına kadar Barış ve Deniz ikilisinin ilişki başlangıcından sonuna kadar neler yaşadığını, nasıl koptuğunu ele alıyor.

Blu tv’nin bu dizi için hazırladığı az bilinen özelliği ise diziyi bir terapist eşliğinde izleyebiliyor olmanız. Peki bu ne demek? Dizinin belli sahnelerinde karakterimizin ne hissettiğini, ne düşündüğünü anlamak için dublaj özelliği yerine terapist seçeneğine başvurabiliyorsunuz. Bizce mutlaka deneyin..

Şimdi gelelim İlk ve Son dizimizin sosyal medyada nasıl anıldığına, eleştirildiğine ve daha fazlasına…

İlk ve Son Dizi Konusu

Dizinin konusu, Deniz ve Barış’ın 10 yıla yayılan ilişkilerinin hikayesi. 20’li yaşlarının ortasında tanışan iki gencin, boşandıkları güne kadar geçen; bazen güneşli, bazen bulutlu, bazen fırtınalı, bazen imkanlı, çoğu zaman imkansız aşk hikayesi. her ilişkide yaşanan mükemmellik dönemi, sıradanlaşma dönemi ve bitiş dönemine odaklanıyor. Birbirlerini tutkuyla seven Deniz ve Barış, on yıldır birlikte olan bir çiftir. Bu süreç içerisinde ilşikileri bambaşka bir boyuta bürünür.

İlk ve Son Dizi | Konusu | Oyuncuları | Blu tv

İlk ve Son Dizi Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

İlk ve Son Dizi Yorum / Ekşi Sözlük

mantık çok hoşuma gitti.
belki bire bir değil ama benzer bir mantık 500 days of summer da vardı. ki en sevdiğim filmlerden biridir.
ard arda sahneler düğün ve cenaze çok hoşuma gitti.
aslında sadece deniz ve barışın hikayesi de değil.
denizin ailesi barışın ailesi farklı ilişki türleri anlatılıyor.
kaç bölüm sürecek merak ediyorum. ama özetle beğendim.

  • celcitto

düğünden önceki bir günde olanlar haricinde oldukça gerçekçi, alışılmış romantik yapımlardan farklı olarak masalsılıktan uzak bir dizi. terapist yorumuyla izlerken hem terapisti hem de o sırada konuşulanları anlamaya çalıştığım halde hiç kopmadım, hızlıca aktı. ilerleyen bölümlerde konuyu çevirip happily ever aftera bağlamazlarsa beğendim.

  • scorpionic

son zamanlarda izlediğim en rahatsız edici türk dizisi.

izlerken geriliyorum.

  • kezban avcisi

beğenemedim. kötü değil ama yönetmeni ve görüntü yönetmeni bakış açıları daha farklı kişiler olsa belkide çok daha güzel olabilecekken bu haliyle ortalama bir türk sinema filmi kadar olmuş. büyük iht barış, denizi bi yerde aldattı ve denizde kayışlar o yüzden bu kadar koptu yani öngörüm bu sonraki bölümler için yinede iki karakterde çok inandırıcı ve oyunlarına kapılıp inanılası karakterler olmamış bence. atlaya atlaya izlenir

  • esther troma

bir ilişkinin nasıl başladığını, nasıl berbat bir şekilde bittiğini zamanlar arası sıçramalarıyla aktaran dizi.

  • kulagahosgelen

çok beğendim, kaliteli iş olmuş.
oyunculuklar da çok iyi çok gerçekçi.
ama üzücü. o ilişkinin bu hale gelmesi.. tavsiyem eşinizle izlemeyin. o negatiflik ister istemez yansıyor bence.kavgalar tartışmalar fazlasıyla istenilmeyecek boyutta. ben ayrı seyretmeye karar verdim.

  • birokuzucoksevdim

barışın annesinden bahsederken ki konuşması çok iyiydi. düşünsem barışın tarifi gibi öyle güzel bir tanım bulamazdım. hastalıklı sevgi.

  • eczantrik
Bu içeriği oyla!
[Total: 1 Average: 1]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.