İmlie Dizi | Konusu | Oyuncuları | Hint Dizileri

İmlie dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, kaç bölüm, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

23.03.2021
İmlie Dizi | Konusu | Oyuncuları | Hint Dizileri

İmlie dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, kaç bölüm, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

6 Kasım 2020‘de yayınlanmaya başlayana 2020 yapımı Hint dizilerinden biridir. Toplam 109 bölümden oluşan dizinin bölümleri ise 22-25 dakika arasında değişkenlik gösteriyor. Starplus tarafından yayınlanan dizinin yönetmenliğini Atif Khan yaparken, senaryosunu Divy Sharma ve Aparajita Sharma kaleme aldı. Dizinin oyuncu kadrosunda Sumbul Touqeer Khan, Gashmeer Mahajani and Mayuri Deshmukh, Jyoti Gauba ve Indraneel Bhattacharya gibi isimler yer alıyor. Günümüzde halen yayınlanmaya devam eden yapım IMDb‘de 5,9‘luk puana sahip oldu.

İmlie konusu

Dizinin konusu, Akıllı ve genç bir köylü kızı olan İmlie’nin amacı eğitimini tamamlayıp annesiyle iyi bir hayat sürmektir. Hayatı şehirde gazetecilik yapan Aditya ile tanışınca değişir. Yanlış anlaşılmalar yüzünden zorla evlenen İmlie ve Aditya şehre gelir. İmlie için asıl zorluklar zorla evlendiği adamın aslında nişanlı olduğunu öğrendiğinde başlar. Genç ve akıllı bir köy güzeli olan Imlie, şiddetli yağmurlar sırasında bir kulübeye sığınan bir gazeteciyle evlenmek zorunda kalır. Şehre vardığında kocasının zaten evli olduğunu fark eder. Ve olaylar gelişir.

İmlie oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Sumbul Touqeer Khan, Gashmeer Mahajani and Mayuri Deshmukh, Jyoti Gauba ve Indraneel Bhattacharya gibi isimler yer alıyor.

Sumbul Touqeer Khan – Imliya “Imlie” Chaturvedi
Gashmeer Mahajani – Aditya Kumar Tripathi
Mayuri Deshmukh – Prof. Malini Chaturvedi
Jyoti Gauba – Anuja “Anu” Chaturvedi
Indraneel Bhattacharya – Devchand “Dev” Chaturvedi
Chandresh Singh – Pankaj Tripathi
Ritu Chaudhary – Aparna Tripathi
Meena Naithani – Dulari Devi
Kiran Khoje – Meethi
Vijay Kumar – Satyakam aka ‘Dadda’
Faisal Sayed – Dhruv Tripathi

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.